Nissan Leaf vs Renault Megane E-Tech
Renault Megane E-Tech wygrywa 4 do 3
Największe różnice: Zasięg WLTP — Nissan Leaf 622 km, Renault Megane E-Tech 500 km · Zużycie — Nissan Leaf 13,8 kWh/100 km, Renault Megane E-Tech 15,7 kWh/100 km · Bateria — Nissan Leaf 75 kWh, Renault Megane E-Tech 67 kWh.
Nissan Leaf
Nissan Leaf trzeciej generacji to crossover z segmentu C, w roczniku 2026 w dwóch wariantach: zasięg WLTP od 451 do 622 km.
Renault Megane E-Tech
Elektryczny crossover segmentu C, oferujący zasięg do 500 km oraz szybkie ładowanie DC.
Profil na tle rynku: Nissan Leaf vs Renault Megane E-Tech
Nissan Leaf75 kWh
Renault Megane E-TechComfort Range 67 kWh
Nissan Leaf czy Renault Megane E-Tech — kto wygrywa w czym
Renault Megane E-Tech wygrywa 4 do 3
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmNissan Leaf +122 km
- Bateria kWhNissan Leaf +8 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmNissan Leaf −1,9 kWh/100 km
- Moc KMRenault Megane E-Tech +1 KM
- 0–100 km/h ↓ sBez różnicy
- Prędkość maks. km/hBez różnicy
- Ładowanie DC kWRenault Megane E-Tech +15 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Masa ↓ kgRenault Megane E-Tech −111 kg
- Bagażnik lRenault Megane E-Tech +3 l
Dane techniczne: Nissan Leaf vs Renault Megane E-Tech
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Nissan Leaf75 kWh | Renault Megane E-TechComfort Range 67 kWh | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 622 km | 500 km | Nissan +122 km |
| Bateria | 75 kWh | 67 kWh | Nissan +8 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,8 kWh/100 km | 15,7 kWh/100 km | Nissan −1,9 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 150 kW | 165 kW | Renault +15 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie ⚠ | 30 min 20–80% | 24 min 15–80% | 6 min |
| Zasięg na minutę ładowania | 12,4 km/min | 13,5 km/min | Renault +1,1 km/min |
| Napięcie | 400 V | 400 V | Bez różnicy |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 217 KM | 218 KM | Renault +1 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 7,6 s | 7,6 s | Bez różnicy |
| Prędkość maks. | 160 km/h | 160 km/h | Bez różnicy |
| Napęd | FWD | FWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | 1883 kg | 1772 kg | Renault −111 kg |
| Bagażnik | 437 l | 440 l | Renault +3 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Tak | Tak | — |
| Długość | 4350 mm | 4200 mm | Nissan +150 mm |
| Szerokość | 1810 mm | 1768 mm | Nissan +42 mm |
| Wysokość | 1550 mm | 1522 mm | Nissan +28 mm |
| Rozstaw osi | 2690 mm | 2685 mm | Nissan +5 mm |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Nissan Leaf
Renault Megane E-Tech
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Nissan Leaf
Renault Megane E-Tech
Inne porównania w tej klasie: Crossover, segment C
Nissan Leafvs
Toyota C-HR+
Nissan Leafvs
Kia EV3
Nissan Leafvs
Xpeng L03
Nissan Leafvs
Kia Niro EV
Nissan Leafvs
Leapmotor B10
Nissan Leafvs
Nissan Leafvs
MG S5 EV
Nissan Leafvs
BYD Atto 3
Nissan Leafvs
Volkswagen ID.3
Nissan Leafvs
Škoda Elroq
Nissan Leafvs
Audi Q4 Sportback e-tron
Renault Megane E-Techvs
BYD Atto 3
Renault Megane E-Techvs
BMW iX2
Renault Megane E-Techvs
Volkswagen ID.3
Renault Megane E-Techvs
Škoda Elroq
Renault Megane E-Techvs
Audi Q4 Sportback e-tronCzęste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Nissan Leaf czy Renault Megane E-Tech?
Dalej jedzie Nissan Leaf: 622 km WLTP wobec 500 km, jakie podaje Renault Megane E-Tech. Różnica to 122 km.
Który ładuje się szybciej?
Nissan Leaf przyjmuje do 150 kW mocy stałoprądowej, Renault Megane E-Tech — do 165 kW.
Który jest tańszy w eksploatacji?
Mniej prądu bierze Nissan Leaf: 13,8 kWh/100 km wobec 15,7 kWh/100 km w Renault Megane E-Tech. Przy 15000 km rocznie to różnica 285 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.