BMW iX4 vs Leapmotor C10
BMW iX4 wygrywa 8 do 1
Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX4 400 kW, Leapmotor C10 180 kW · Zasięg WLTP — BMW iX4 828 km, Leapmotor C10 510 km · Moc — BMW iX4 469 KM, Leapmotor C10 299 KM.
BMW iX4
BMW iX4 to elektryczny SUV segmentu D z napędem AWD: 374–469 KM, do 828 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 400 kW.
Leapmotor C10
Leapmotor C10 to SUV z segmentu D w trzech wariantach: zasięg WLTP od 420 do 510 km, moc od 218 do 571 KM.
Profil na tle rynku: BMW iX4 vs Leapmotor C10
BMW iX450 xDrive
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
BMW iX4 czy Leapmotor C10 — kto wygrywa w czym
BMW iX4 wygrywa 8 do 1
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmBMW iX4 +318 km
- Bateria kWhBMW iX4 +26,8 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,3 kWh/100 km
- Moc KMBMW iX4 +170 KM
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,7 s
- Prędkość maks. km/hBMW iX4 +20 km/h
- Ładowanie DC kWBMW iX4 +220 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Masa ↓ kgLeapmotor C10 −275 kg
- Bagażnik lBMW iX4 +55 l
Dane techniczne: BMW iX4 vs Leapmotor C10
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | BMW iX450 xDrive | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 828 km | 510 km | BMW +318 km |
| Bateria | 108,7 kWh | 81,9 kWh | BMW +26,8 kWh |
| Zużycie ↓ | 15,7 kWh/100 km | 18 kWh/100 km | BMW −2,3 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 400 kW | 180 kW | BMW +220 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie ⚠ | 21 min 10–80% | 22 min 30–80% | 1 min |
| Zasięg na minutę ładowania | 27,6 km/min | 11,6 km/min | BMW +16 km/min |
| Napięcie | 800 V | 800 V | Bez różnicy |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 469 KM | 299 KM | BMW +170 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 6,6 s | BMW −1,7 s |
| Prędkość maks. | 210 km/h | 190 km/h | BMW +20 km/h |
| Napęd | AWD | RWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | 2305 kg | 2030 kg | Leapmotor −275 kg |
| Bagażnik | 490 l | 435 l | BMW +55 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Tak | Tak | — |
| Długość | 4782 mm | 4739 mm | BMW +43 mm |
| Szerokość | 1895 mm | 1900 mm | Leapmotor +5 mm |
| Wysokość | 1595 mm | 1680 mm | Leapmotor +85 mm |
| Rozstaw osi | 2897 mm | 2825 mm | BMW +72 mm |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
BMW iX4
Leapmotor C10
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Leapmotor C10
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — BMW iX4 czy Leapmotor C10?
Dalej jedzie BMW iX4: 828 km WLTP wobec 510 km, jakie podaje Leapmotor C10. Różnica to 318 km.
Czym różni się napęd BMW iX4 i Leapmotor C10?
BMW iX4 ma napęd AWD i 469 KM. Leapmotor C10 ma RWD i 299 KM.
Który jest mocniejszy — BMW iX4 czy Leapmotor C10?
Mocniejszy jest BMW iX4: 469 KM wobec 299 KM, jakie ma Leapmotor C10. Różnica to 170 KM.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści BMW iX4: 490 l wobec 435 l w Leapmotor C10. Różnica to 55 l.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.







