Lancia Gamma vs Mitsubishi Eclipse Cross

Lancia Gamma wygrywa 8 do 2

Największe różnice: Ładowanie AC — Lancia Gamma 7 kW, Mitsubishi Eclipse Cross 22 kW · Zasięg WLTP — Lancia Gamma 741 km, Mitsubishi Eclipse Cross 600 km · Masa — Lancia Gamma 2135 kg, Mitsubishi Eclipse Cross 1842 kg.

Lancia Gamma

Lancia Gamma to elektryczny crossover segmentu C w trzech wersjach: zasięg WLTP od 543 do 741 km, moc od 230 do 350 KM i ładowanie DC 160 kW.

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross Long Range to kompaktowy SUV z napędem przednim i dużym zasięgiem WLTP.

Profil na tle rynku: Lancia Gamma vs Mitsubishi Eclipse Cross

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Lancia Gamma czy Mitsubishi Eclipse Cross — kto wygrywa w czym

Lancia Gamma wygrywa 8 do 2

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmLancia Gamma +141 km
    Lancia Gamma
    741
    Mitsubishi Eclipse Cross
    600
  • Bateria kWhLancia Gamma +10,2 kWh
    Lancia Gamma
    97,2
    Mitsubishi Eclipse Cross
    87
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmLancia Gamma −0,5 kWh/100 km
    Lancia Gamma
    16,2
    Mitsubishi Eclipse Cross
    16,7
  • Moc KMLancia Gamma +27 KM
    Lancia Gamma
    245
    Mitsubishi Eclipse Cross
    218
  • 0–100 km/h ↓ sLancia Gamma −0,6 s
    Lancia Gamma
    7,8
    Mitsubishi Eclipse Cross
    8,4
  • Prędkość maks. km/hLancia Gamma +20 km/h
    Lancia Gamma
    190
    Mitsubishi Eclipse Cross
    170
  • Ładowanie DC kWLancia Gamma +10 kW
    Lancia Gamma
    160
    Mitsubishi Eclipse Cross
    150
  • Ładowanie AC kWMitsubishi Eclipse Cross +15 kW
    Lancia Gamma
    7
    Mitsubishi Eclipse Cross
    22
  • Masa ↓ kgMitsubishi Eclipse Cross −293 kg
    Lancia Gamma
    2135
    Mitsubishi Eclipse Cross
    1842
  • Bagażnik lLancia Gamma +15 l
    Lancia Gamma
    560
    Mitsubishi Eclipse Cross
    545

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Lancia Gamma vs Mitsubishi Eclipse Cross

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Lancia Gamma vs Mitsubishi Eclipse Cross
Kluczowe parametry Lancia Gamma
Long Range
Mitsubishi Eclipse Cross
Long Range 87 kWh FWD
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP741 km600 kmLancia +141 km
Bateria97,2 kWh87 kWhLancia +10,2 kWh
Zużycie ↓16,2 kWh/100 km16,7 kWh/100 kmLancia −0,5 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC160 kW150 kWLancia +10 kW
Ładowanie AC7 kW22 kWMitsubishi +15 kW
Ładowanie ⚠27 min 20–80%32 min 10–80%5 min
Zasięg na minutę ładowania16,5 km/min13,1 km/minLancia +3,4 km/min
Napięcie400 V400 VBez różnicy
Osiągi i napęd
Moc245 KM218 KMLancia +27 KM
0–100 km/h ↓7,8 s8,4 sLancia −0,6 s
Prędkość maks.190 km/h170 km/hLancia +20 km/h
NapędFWDFWD—
Praktyczność
Masa ↓2135 kg1842 kgMitsubishi −293 kg
Bagażnik560 l545 lLancia +15 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4672 mm4470 mmLancia +202 mm
Szerokość1898 mm1864 mmLancia +34 mm
Wysokość1664 mm1571 mmLancia +93 mm
Rozstaw osi2791 mm——

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Lancia Gamma

Koszt na 100 km4,86
Miesięcznie61
Rocznie729

Mitsubishi Eclipse Cross

Koszt na 100 km5,01
Miesięcznie63
Rocznie752

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Lancia Gamma

Mitsubishi Eclipse Cross

Inne porównania w tej klasie: Crossover / SUV, segment C

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Lancia Gamma czy Mitsubishi Eclipse Cross?

Dalej jedzie Lancia Gamma: 741 km WLTP wobec 600 km, jakie podaje Mitsubishi Eclipse Cross. Różnica to 141 km.

Który ładuje się szybciej?

Lancia Gamma przyjmuje do 160 kW mocy stałoprądowej, Mitsubishi Eclipse Cross — do 150 kW.

Który jest tańszy w eksploatacji?

Mniej prądu bierze Lancia Gamma: 16,2 kWh/100 km wobec 16,7 kWh/100 km w Mitsubishi Eclipse Cross. Przy 15000 km rocznie to różnica 75 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.