Audi Q4 Sportback e-tron vs Mitsubishi Eclipse Cross
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 5 do 4
Największe różnice: Ładowanie AC — Audi Q4 Sportback e-tron 11 kW, Mitsubishi Eclipse Cross 22 kW · Moc — Audi Q4 Sportback e-tron 286 KM, Mitsubishi Eclipse Cross 218 KM · 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, Mitsubishi Eclipse Cross 8,4 s.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross Long Range to kompaktowy SUV z napędem przednim i dużym zasięgiem WLTP.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mitsubishi Eclipse Cross
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Mitsubishi Eclipse CrossLong Range 87 kWh FWD
Audi Q4 Sportback e-tron czy Mitsubishi Eclipse Cross — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 5 do 4
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmMitsubishi Eclipse Cross +24 km
- Bateria kWhMitsubishi Eclipse Cross +10 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3,3 kWh/100 km
- Moc KMAudi Q4 Sportback e-tron +68 KM
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −1,8 s
- Prędkość maks. km/hAudi Q4 Sportback e-tron +10 km/h
- Ładowanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Ładowanie AC kWMitsubishi Eclipse Cross +11 kW
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lMitsubishi Eclipse Cross +18 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mitsubishi Eclipse Cross
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Mitsubishi Eclipse CrossLong Range 87 kWh FWD | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 600 km | Mitsubishi +24 km |
| Bateria | 77 kWh | 87 kWh | Mitsubishi +10 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km | Audi −3,3 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 22 kW | Mitsubishi +11 kW |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | 32 min | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | 13,1 km/min | — |
| Napięcie | — | 400 V | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 218 KM | Audi +68 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,4 s | Audi −1,8 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 170 km/h | Audi +10 km/h |
| Napęd | RWD | FWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1842 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 545 l | Mitsubishi +18 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Nie | Tak | tylko Mitsubishi |
| Długość | — | 4470 mm | — |
| Szerokość | — | 1864 mm | — |
| Wysokość | — | 1571 mm | — |
| Rozstaw osi | — | — | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Mitsubishi Eclipse Cross
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
Mitsubishi Eclipse Cross
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy Mitsubishi Eclipse Cross?
Dalej jedzie Mitsubishi Eclipse Cross: 600 km WLTP wobec 576 km, jakie podaje Audi Q4 Sportback e-tron. Różnica to 24 km.
Czym różni się napęd Audi Q4 Sportback e-tron i Mitsubishi Eclipse Cross?
Audi Q4 Sportback e-tron ma napęd RWD i 286 KM. Mitsubishi Eclipse Cross ma FWD i 218 KM.
Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tylko Mitsubishi Eclipse Cross — jego bateria 87 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Audi Q4 Sportback e-tron z baterią 77 kWh tej funkcji nie ma.
Który ładuje się szybciej?
Audi Q4 Sportback e-tron przyjmuje do 165 kW mocy stałoprądowej, Mitsubishi Eclipse Cross — do 150 kW.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.



