Hyundai Inster vs Leapmotor T03
Hyundai Inster wygrywa 7 do 1
Największe różnice: Ładowanie DC — Hyundai Inster 85,3 kW, Leapmotor T03 45 kW · Zasięg WLTP — Hyundai Inster 370 km, Leapmotor T03 275 km · Bagażnik — Hyundai Inster 280 l, Leapmotor T03 210 l.
Hyundai Inster
Hyundai Inster to miejski hatchback segmentu A oferujący trzy warianty napędu z zasięgami WLTP od 327 km do 370 km.
Leapmotor T03
Leapmotor T03 to miejski hatchback z segmentu A z baterią 37,3 kWh i zasięgiem WLTP 275 km w roczniku 2026.
Profil na tle rynku: Hyundai Inster vs Leapmotor T03
Hyundai InsterLong Range
Leapmotor T03Electric · rocznik 2026
Hyundai Inster czy Leapmotor T03 — kto wygrywa w czym
Hyundai Inster wygrywa 7 do 1
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmHyundai Inster +95 km
- Bateria kWhHyundai Inster +11,7 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmLeapmotor T03 −1,3 kWh/100 km
- Moc KMHyundai Inster +20 KM
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Inster −2,1 s
- Prędkość maks. km/hHyundai Inster +20 km/h
- Ładowanie DC kWHyundai Inster +40,3 kW
- Ładowanie AC kWBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lHyundai Inster +70 l
Dane techniczne: Hyundai Inster vs Leapmotor T03
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Hyundai InsterLong Range | Leapmotor T03Electric · rocznik 2026 | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 370 km | 275 km | Hyundai +95 km |
| Bateria | 49 kWh | 37,3 kWh | Hyundai +11,7 kWh |
| Zużycie ↓ | 14,9 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km | Leapmotor −1,3 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 85,3 kW | 45 kW | Hyundai +40,3 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | — | — |
| Ładowanie ⚠ | 30 min 10–80% | 36 min 30–80% | 6 min |
| Zasięg na minutę ładowania | 8,6 km/min | 3,8 km/min | Hyundai +4,8 km/min |
| Napięcie | 400 V | — | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 115 KM | 95 KM | Hyundai +20 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 10,6 s | 12,7 s | Hyundai −2,1 s |
| Prędkość maks. | 150 km/h | 130 km/h | Hyundai +20 km/h |
| Napęd | FWD | FWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | 1400 kg | — | — |
| Bagażnik | 280 l | 210 l | Hyundai +70 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Tak | Nie | tylko Hyundai |
| Długość | 3825 mm | 3620 mm | Hyundai +205 mm |
| Szerokość | 1610 mm | — | — |
| Wysokość | 1575 mm | — | — |
| Rozstaw osi | 2580 mm | — | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Hyundai Inster
Leapmotor T03
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Hyundai Inster
Leapmotor T03
Inne porównania w tej klasie: Hatchback, segment A
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Hyundai Inster czy Leapmotor T03?
Dalej jedzie Hyundai Inster: 370 km WLTP wobec 275 km, jakie podaje Leapmotor T03. Różnica to 95 km.
Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tylko Hyundai Inster — jego bateria 49 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Leapmotor T03 z baterią 37,3 kWh tej funkcji nie ma.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Hyundai Inster: 280 l wobec 210 l w Leapmotor T03. Różnica to 70 l.
Który ładuje się szybciej?
Hyundai Inster przyjmuje do 85,3 kW mocy stałoprądowej, Leapmotor T03 — do 45 kW.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.


