BMW iX1 vs BMW iX2

BMW iX1 wygrywa 2 do 1

Największe różnice: Zużycie — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, BMW iX2 14,2 kWh/100 km · Bagażnik — BMW iX1 490 l, BMW iX2 525 l.

BMW iX1

BMW iX1 to SUV z segmentu C w dwóch wariantach: eDrive20 z zasięgiem WLTP 516 km i xDrive30 o mocy 306 KM.

BMW iX2

BMW iX2 to crossover z segmentu C w dwóch wariantach: eDrive20 z zasięgiem WLTP 512 km i xDrive30 o mocy 306 KM.

Profil na tle rynku: BMW iX1 vs BMW iX2

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX1 czy BMW iX2 — kto wygrywa w czym

BMW iX1 wygrywa 2 do 1

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX1 +4 km
    BMW iX1
    516
    BMW iX2
    512
  • Bateria kWhBez różnicy
    BMW iX1
    65,2
    BMW iX2
    65,2
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −1,6 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    BMW iX2
    14,2
  • Moc KMBez różnicy
    BMW iX1
    204
    BMW iX2
    204
  • 0–100 km/h ↓ sBez różnicy
    BMW iX1
    8,6
    BMW iX2
    8,6
  • Prędkość maks. km/hBez różnicy
    BMW iX1
    170
    BMW iX2
    170
  • Ładowanie DC kWBez różnicy
    BMW iX1
    130
    BMW iX2
    130
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    BMW iX1
    11
    BMW iX2
    11
  • Ładowanie ↓ minBez różnicy
    BMW iX1
    29
    BMW iX2
    29
  • Masa ↓ kgBrak danych
    BMW iX1
    —
    BMW iX2
    1885
  • Bagażnik lBMW iX2 +35 l
    BMW iX1
    490
    BMW iX2
    525

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX1 vs BMW iX2

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX1 vs BMW iX2
Kluczowe parametry BMW iX1
eDrive20 · rocznik 2026
BMW iX2
eDrive20
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP516 km512 kmBMW +4 km
Bateria65,2 kWh65,2 kWhBez różnicy
Zużycie ↓12,6 kWh/100 km14,2 kWh/100 kmBMW −1,6 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC130 kW130 kWBez różnicy
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓29 min29 minBez różnicy
Zasięg na minutę ładowania12,5 km/min12,4 km/minBMW +0,1 km/min
Napięcie—400 V—
Osiągi i napęd
Moc204 KM204 KMBez różnicy
0–100 km/h ↓8,6 s8,6 sBez różnicy
Prędkość maks.170 km/h170 km/hBez różnicy
NapędFWDFWD—
Praktyczność
Masa ↓—1885 kg—
Bagażnik490 l525 lBMW +35 l
Długość—4554 mm—
Szerokość—1845 mm—
Wysokość—1560 mm—
Rozstaw osi—2692 mm—

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX1

Koszt na 100 km3,78
Miesięcznie47
Rocznie567

BMW iX2

Koszt na 100 km4,26
Miesięcznie53
Rocznie639

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX1

BMW iX2

Inne porównania w tej klasie: SUV / Crossover, segment C

Częste pytania o to porównanie

Który ładuje się szybciej?

BMW iX1 przyjmuje do 130 kW mocy stałoprądowej, BMW iX2 — do 130 kW. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje odpowiednio 29 i 29 min.

Który jest tańszy w eksploatacji?

Mniej prądu bierze BMW iX1: 12,6 kWh/100 km wobec 14,2 kWh/100 km w BMW iX2. Przy 15000 km rocznie to różnica 240 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.