Geely EX5 vs Lancia Gamma

Lancia Gamma wygrywa 5 do 3

Największe różnice: Zasięg WLTP — Geely EX5 451 km, Lancia Gamma 741 km · Ładowanie AC — Geely EX5 11 kW, Lancia Gamma 7 kW · Bateria — Geely EX5 68,39 kWh, Lancia Gamma 97,2 kWh.

Geely EX5

Geely EX5 to crossover z segmentu C oferujący dwa warianty baterii o zasięgu do 451 km oraz napęd na przednią oś.

Lancia Gamma

Lancia Gamma to elektryczny crossover segmentu C w trzech wersjach: zasięg WLTP od 543 do 741 km, moc od 230 do 350 KM i ładowanie DC 160 kW.

Profil na tle rynku: Geely EX5 vs Lancia Gamma

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Geely EX5 czy Lancia Gamma — kto wygrywa w czym

Lancia Gamma wygrywa 5 do 3

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmLancia Gamma +290 km
    Geely EX5
    451
    Lancia Gamma
    741
  • Bateria kWhLancia Gamma +28,8 kWh
    Geely EX5
    68,39
    Lancia Gamma
    97,2
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmGeely EX5 −1 kWh/100 km
    Geely EX5
    15,2
    Lancia Gamma
    16,2
  • Moc KMLancia Gamma +28 KM
    Geely EX5
    217
    Lancia Gamma
    245
  • 0–100 km/h ↓ sBrak danych
    Geely EX5
    —
    Lancia Gamma
    7,8
  • Prędkość maks. km/hBrak danych
    Geely EX5
    —
    Lancia Gamma
    190
  • Ładowanie DC kWLancia Gamma +25 kW
    Geely EX5
    135
    Lancia Gamma
    160
  • Ładowanie AC kWGeely EX5 +4 kW
    Geely EX5
    11
    Lancia Gamma
    7
  • Masa ↓ kgGeely EX5 −320 kg
    Geely EX5
    1815
    Lancia Gamma
    2135
  • Bagażnik lLancia Gamma +99 l
    Geely EX5
    461
    Lancia Gamma
    560

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Geely EX5 vs Lancia Gamma

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Geely EX5 vs Lancia Gamma
Kluczowe parametry Geely EX5
Ultra
Lancia Gamma
Long Range
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP451 km741 kmLancia +290 km
Bateria68,39 kWh97,2 kWhLancia +28,8 kWh
Zużycie ↓15,2 kWh/100 km16,2 kWh/100 kmGeely −1 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC135 kW160 kWLancia +25 kW
Ładowanie AC11 kW7 kWGeely +4 kW
Ładowanie ⚠20 min 30–80%27 min 20–80%7 min
Zasięg na minutę ładowania11,3 km/min16,5 km/minLancia +5,2 km/min
Napięcie—400 V—
Osiągi i napęd
Moc217 KM245 KMLancia +28 KM
0–100 km/h ↓—7,8 s—
Prędkość maks.—190 km/h—
NapędFWDFWD—
Praktyczność
Masa ↓1815 kg2135 kgGeely −320 kg
Bagażnik461 l560 lLancia +99 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4615 mm4672 mmLancia +57 mm
Szerokość1901 mm1898 mmGeely +3 mm
Wysokość1670 mm1664 mmGeely +6 mm
Rozstaw osi2750 mm2791 mmLancia +41 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Geely EX5

Koszt na 100 km4,56
Miesięcznie57
Rocznie684

Lancia Gamma

Koszt na 100 km4,86
Miesięcznie61
Rocznie729

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Geely EX5

Lancia Gamma

Inne porównania w tej klasie: Crossover, segment C

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Geely EX5 czy Lancia Gamma?

Dalej jedzie Lancia Gamma: 741 km WLTP wobec 451 km, jakie podaje Geely EX5. Różnica to 290 km.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Lancia Gamma: 560 l wobec 461 l w Geely EX5. Różnica to 99 l.

Który ładuje się szybciej?

Geely EX5 przyjmuje do 135 kW mocy stałoprądowej, Lancia Gamma — do 160 kW.

Który jest tańszy w eksploatacji?

Mniej prądu bierze Geely EX5: 15,2 kWh/100 km wobec 16,2 kWh/100 km w Lancia Gamma. Przy 15000 km rocznie to różnica 150 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.