Ford Mustang Mach-E vs Toyota bZ4X

Ford Mustang Mach-E wygrywa 5 do 2

Największe różnice: Bateria — Ford Mustang Mach-E 88 kWh, Toyota bZ4X 69 kWh · Moc — Ford Mustang Mach-E 276 KM, Toyota bZ4X 224 KM · 0–100 km/h — Ford Mustang Mach-E 6,1 s, Toyota bZ4X 7,4 s.

Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E to SUV z segmentu D, w roczniku 2026 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 470 do 615 km, moc od 268 do 487 KM.

Toyota bZ4X

Toyota bZ4X to SUV segmentu D oferujący warianty z napędem na przednią lub obie osie oraz baterie o różnych pojemnościach.

Profil na tle rynku: Ford Mustang Mach-E vs Toyota bZ4X

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Ford Mustang Mach-E czy Toyota bZ4X — kto wygrywa w czym

Ford Mustang Mach-E wygrywa 5 do 2

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmFord Mustang Mach-E +46 km
    Ford Mustang Mach-E
    615
    Toyota bZ4X
    569
  • Bateria kWhFord Mustang Mach-E +19 kWh
    Ford Mustang Mach-E
    88
    Toyota bZ4X
    69
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmToyota bZ4X −0,4 kWh/100 km
    Ford Mustang Mach-E
    14,3
    Toyota bZ4X
    13,9
  • Moc KMFord Mustang Mach-E +52 KM
    Ford Mustang Mach-E
    276
    Toyota bZ4X
    224
  • 0–100 km/h ↓ sFord Mustang Mach-E −1,3 s
    Ford Mustang Mach-E
    6,1
    Toyota bZ4X
    7,4
  • Prędkość maks. km/hFord Mustang Mach-E +20 km/h
    Ford Mustang Mach-E
    180
    Toyota bZ4X
    160
  • Ładowanie DC kWBez różnicy
    Ford Mustang Mach-E
    150
    Toyota bZ4X
    150
  • Ładowanie AC kWBrak danych
    Ford Mustang Mach-E
    —
    Toyota bZ4X
    11
  • Ładowanie ↓ minBrak danych
    Ford Mustang Mach-E
    —
    Toyota bZ4X
    28
  • Masa ↓ kgToyota bZ4X −156 kg
    Ford Mustang Mach-E
    2086
    Toyota bZ4X
    1930
  • Bagażnik lBrak danych
    Ford Mustang Mach-E
    —
    Toyota bZ4X
    452

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Ford Mustang Mach-E vs Toyota bZ4X

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Ford Mustang Mach-E vs Toyota bZ4X
Kluczowe parametry Ford Mustang Mach-E
Extended Range RWD · rocznik 2026
Toyota bZ4X
FWD 73.1 kWh
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP615 km569 kmFord +46 km
Bateria88 kWh69 kWhFord +19 kWh
Zużycie ↓14,3 kWh/100 km13,9 kWh/100 kmToyota −0,4 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC150 kW150 kWBez różnicy
Ładowanie AC—11 kW—
Ładowanie 10–80% ↓—28 min—
Zasięg na minutę ładowania—14,2 km/min—
Napięcie—400 V—
Osiągi i napęd
Moc276 KM224 KMFord +52 KM
0–100 km/h ↓6,1 s7,4 sFord −1,3 s
Prędkość maks.180 km/h160 km/hFord +20 km/h
NapędRWDFWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓2086 kg1930 kgToyota −156 kg
Bagażnik—452 l—
V2L (zasilanie zewnętrzne)NieTaktylko Toyota
Długość—4690 mm—
Szerokość—1860 mm—
Wysokość—1650 mm—
Rozstaw osi—2850 mm—

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Ford Mustang Mach-E

Koszt na 100 km4,29
Miesięcznie54
Rocznie644

Toyota bZ4X

Koszt na 100 km4,17
Miesięcznie52
Rocznie626

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Ford Mustang Mach-E

Toyota bZ4X

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Ford Mustang Mach-E czy Toyota bZ4X?

Dalej jedzie Ford Mustang Mach-E: 615 km WLTP wobec 569 km, jakie podaje Toyota bZ4X. Różnica to 46 km.

Czym różni się napęd Ford Mustang Mach-E i Toyota bZ4X?

Ford Mustang Mach-E ma napęd RWD i 276 KM. Toyota bZ4X ma FWD i 224 KM.

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko Toyota bZ4X — jego bateria 69 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Ford Mustang Mach-E z baterią 88 kWh tej funkcji nie ma.

Który ładuje się szybciej?

Ford Mustang Mach-E przyjmuje do 150 kW mocy stałoprądowej, Toyota bZ4X — do 150 kW.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.