BMW iX5 vs Cadillac Lyriq

BMW iX5 wygrywa 9 do 1

Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX5 460 kW, Cadillac Lyriq 190 kW · Ładowanie AC — BMW iX5 22 kW, Cadillac Lyriq 11 kW · Zasięg WLTP — BMW iX5 845 km, Cadillac Lyriq 530 km.

BMW iX5

BMW iX5 to elektryczny SUV segmentu E z napędem AWD: 578 KM, do 845 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 460 kW.

Cadillac Lyriq

Cadillac Lyriq to SUV z segmentu E z napędem na obie osie, w dwóch wariantach: zasięg WLTP od 471 do 530 km, moc od 528 do 646 KM.

Profil na tle rynku: BMW iX5 vs Cadillac Lyriq

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX5 czy Cadillac Lyriq — kto wygrywa w czym

BMW iX5 wygrywa 9 do 1

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX5 +315 km
    BMW iX5
    845
    Cadillac Lyriq
    530
  • Bateria kWhBMW iX5 +39 kWh
    BMW iX5
    141
    Cadillac Lyriq
    102
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −2,4 kWh/100 km
    BMW iX5
    20,1
    Cadillac Lyriq
    22,5
  • Moc KMBMW iX5 +50 KM
    BMW iX5
    578
    Cadillac Lyriq
    528
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX5 −0,7 s
    BMW iX5
    4,6
    Cadillac Lyriq
    5,3
  • Prędkość maks. km/hBez różnicy
    BMW iX5
    210
    Cadillac Lyriq
    210
  • Ładowanie DC kWBMW iX5 +270 kW
    BMW iX5
    460
    Cadillac Lyriq
    190
  • Ładowanie AC kWBMW iX5 +11 kW
    BMW iX5
    22
    Cadillac Lyriq
    11
  • Ładowanie ↓ minBMW iX5 −7 min
    BMW iX5
    23
    Cadillac Lyriq
    30
  • Masa ↓ kgCadillac Lyriq −145 kg
    BMW iX5
    2825
    Cadillac Lyriq
    2680
  • Bagażnik lBMW iX5 +67 l
    BMW iX5
    655
    Cadillac Lyriq
    588

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX5 vs Cadillac Lyriq

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX5 vs Cadillac Lyriq
Kluczowe parametry BMW iX5
60 xDrive
Cadillac Lyriq
AWD
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP845 km530 kmBMW +315 km
Bateria141 kWh102 kWhBMW +39 kWh
Zużycie ↓20,1 kWh/100 km22,5 kWh/100 kmBMW −2,4 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC460 kW190 kWBMW +270 kW
Ładowanie AC22 kW11 kWBMW +11 kW
Ładowanie 10–80% ↓23 min30 minBMW −7 min
Zasięg na minutę ładowania25,7 km/min12,4 km/minBMW +13,3 km/min
Napięcie800 V400 VBMW +400 V
Osiągi i napęd
Moc578 KM528 KMBMW +50 KM
0–100 km/h ↓4,6 s5,3 sBMW −0,7 s
Prędkość maks.210 km/h210 km/hBez różnicy
NapędAWDAWD—
Praktyczność
Masa ↓2825 kg2680 kgCadillac −145 kg
Bagażnik655 l588 lBMW +67 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)NieTaktylko Cadillac
Długość4994 mm4996 mmCadillac +2 mm
Szerokość2000 mm1977 mmBMW +23 mm
Wysokość1748 mm1623 mmBMW +125 mm
Rozstaw osi3035 mm3094 mmCadillac +59 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX5

Koszt na 100 km6,03
Miesięcznie75
Rocznie905

Cadillac Lyriq

Koszt na 100 km6,75
Miesięcznie84
Rocznie1013

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX5

Cadillac Lyriq

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment E

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — BMW iX5 czy Cadillac Lyriq?

Dalej jedzie BMW iX5: 845 km WLTP wobec 530 km, jakie podaje Cadillac Lyriq. Różnica to 315 km.

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko Cadillac Lyriq — jego bateria 102 kWh służy wtedy jako źródło prądu. BMW iX5 z baterią 141 kWh tej funkcji nie ma.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści BMW iX5: 655 l wobec 588 l w Cadillac Lyriq. Różnica to 67 l.

Który ładuje się szybciej?

BMW iX5 przyjmuje do 460 kW mocy stałoprądowej, Cadillac Lyriq — do 190 kW. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje odpowiednio 23 i 30 min.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.