BMW iX1 vs SERES 3
BMW iX1 wygrywa 7 do 0
Największe różnice: Zasięg WLTP — BMW iX1 516 km, SERES 3 300 km · Bagażnik — BMW iX1 490 l, SERES 3 318 l · Zużycie — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, SERES 3 17,6 kWh/100 km.
BMW iX1
BMW iX1 to SUV z segmentu C w dwóch wariantach: eDrive20 z zasięgiem WLTP 516 km i xDrive30 o mocy 306 KM.
SERES 3
Elektryczny SUV segmentu C wyposażony w napęd na przednią oś i baterię o pojemności 54 kWh.
Profil na tle rynku: BMW iX1 vs SERES 3
BMW iX1 czy SERES 3 — kto wygrywa w czym
BMW iX1 wygrywa 7 do 0
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmBMW iX1 +216 km
- Bateria kWhBMW iX1 +11,2 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −5 kWh/100 km
- Moc KMBMW iX1 +44 KM
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX1 −0,3 s
- Prędkość maks. km/hBMW iX1 +15 km/h
- Ładowanie DC kWBrak danych
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lBMW iX1 +172 l
Dane techniczne: BMW iX1 vs SERES 3
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | BMW iX1eDrive20 · rocznik 2026 | SERES 3Standard | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 516 km | 300 km | BMW +216 km |
| Bateria | 65,2 kWh | 54 kWh | BMW +11,2 kWh |
| Zużycie ↓ | 12,6 kWh/100 km | 17,6 kWh/100 km | BMW −5 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 130 kW | — | — |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | 29 min | — | — |
| Zasięg na minutę ładowania | 12,5 km/min | — | — |
| Napięcie | — | — | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 204 KM | 160 KM | BMW +44 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 8,6 s | 8,9 s | BMW −0,3 s |
| Prędkość maks. | 170 km/h | 155 km/h | BMW +15 km/h |
| Napęd | FWD | FWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1765 kg | — |
| Bagażnik | 490 l | 318 l | BMW +172 l |
| Długość | — | 4415 mm | — |
| Szerokość | — | 1850 mm | — |
| Wysokość | — | 1650 mm | — |
| Rozstaw osi | — | — | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
BMW iX1
SERES 3
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — BMW iX1 czy SERES 3?
Dalej jedzie BMW iX1: 516 km WLTP wobec 300 km, jakie podaje SERES 3. Różnica to 216 km.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści BMW iX1: 490 l wobec 318 l w SERES 3. Różnica to 172 l.
Który jest tańszy w eksploatacji?
Mniej prądu bierze BMW iX1: 12,6 kWh/100 km wobec 17,6 kWh/100 km w SERES 3. Przy 15000 km rocznie to różnica 750 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.






