Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 7 do 0
Największe różnice: Zasięg WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, SERES 3 300 km · Moc — Audi Q4 Sportback e-tron 286 KM, SERES 3 160 KM · Bagażnik — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, SERES 3 318 l.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
SERES 3
Elektryczny SUV segmentu C wyposażony w napęd na przednią oś i baterię o pojemności 54 kWh.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
SERES 3Standard
Audi Q4 Sportback e-tron czy SERES 3 — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 7 do 0
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +276 km
- Bateria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +23 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −4,2 kWh/100 km
- Moc KMAudi Q4 Sportback e-tron +126 KM
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −2,3 s
- Prędkość maks. km/hAudi Q4 Sportback e-tron +25 km/h
- Ładowanie DC kWBrak danych
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lAudi Q4 Sportback e-tron +209 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | SERES 3Standard | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 300 km | Audi +276 km |
| Bateria | 77 kWh | 54 kWh | Audi +23 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,6 kWh/100 km | Audi −4,2 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | — | — |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | — | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | — | — |
| Napięcie | — | — | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 160 KM | Audi +126 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,9 s | Audi −2,3 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 155 km/h | Audi +25 km/h |
| Napęd | RWD | FWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1765 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 318 l | Audi +209 l |
| Długość | — | 4415 mm | — |
| Szerokość | — | 1850 mm | — |
| Wysokość | — | 1650 mm | — |
| Rozstaw osi | — | — | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
SERES 3
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy SERES 3?
Dalej jedzie Audi Q4 Sportback e-tron: 576 km WLTP wobec 300 km, jakie podaje SERES 3. Różnica to 276 km.
Czym różni się napęd Audi Q4 Sportback e-tron i SERES 3?
Audi Q4 Sportback e-tron ma napęd RWD i 286 KM. SERES 3 ma FWD i 160 KM.
Który jest mocniejszy — Audi Q4 Sportback e-tron czy SERES 3?
Mocniejszy jest Audi Q4 Sportback e-tron: 286 KM wobec 160 KM, jakie ma SERES 3. Różnica to 126 KM.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Audi Q4 Sportback e-tron: 527 l wobec 318 l w SERES 3. Różnica to 209 l.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.


