BMW iX1 vs Changan Deepal S05

Changan Deepal S05 wygrywa 7 do 2

Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX1 130 kW, Changan Deepal S05 200 kW · Moc — BMW iX1 204 KM, Changan Deepal S05 272 KM · Zużycie — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, Changan Deepal S05 15,9 kWh/100 km.

BMW iX1

BMW iX1 to SUV z segmentu C w dwóch wariantach: eDrive20 z zasięgiem WLTP 516 km i xDrive30 o mocy 306 KM.

Changan Deepal S05

Changan Deepal S05 to SUV z segmentu C, w roczniku 2026 w dwóch wariantach: RWD Max z zasięgiem WLTP 488 km i AWD Max o mocy 435 KM.

Profil na tle rynku: BMW iX1 vs Changan Deepal S05

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX1 czy Changan Deepal S05 — kto wygrywa w czym

Changan Deepal S05 wygrywa 7 do 2

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX1 +28 km
    BMW iX1
    516
    Changan Deepal S05
    488
  • Bateria kWhChangan Deepal S05 +3,6 kWh
    BMW iX1
    65,2
    Changan Deepal S05
    68,8
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −3,3 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    Changan Deepal S05
    15,9
  • Moc KMChangan Deepal S05 +68 KM
    BMW iX1
    204
    Changan Deepal S05
    272
  • 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −1,1 s
    BMW iX1
    8,6
    Changan Deepal S05
    7,5
  • Prędkość maks. km/hChangan Deepal S05 +10 km/h
    BMW iX1
    170
    Changan Deepal S05
    180
  • Ładowanie DC kWChangan Deepal S05 +70 kW
    BMW iX1
    130
    Changan Deepal S05
    200
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    BMW iX1
    11
    Changan Deepal S05
    11
  • Ładowanie ↓ minChangan Deepal S05 −6 min
    BMW iX1
    29
    Changan Deepal S05
    23
  • Masa ↓ kgBrak danych
    BMW iX1
    —
    Changan Deepal S05
    1940
  • Bagażnik lChangan Deepal S05 +2 l
    BMW iX1
    490
    Changan Deepal S05
    492

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX1 vs Changan Deepal S05

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX1 vs Changan Deepal S05
Kluczowe parametry BMW iX1
eDrive20 · rocznik 2026
Changan Deepal S05
RWD Max
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP516 km488 kmBMW +28 km
Bateria65,2 kWh68,8 kWhChangan +3,6 kWh
Zużycie ↓12,6 kWh/100 km15,9 kWh/100 kmBMW −3,3 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC130 kW200 kWChangan +70 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓29 min23 minChangan −6 min
Zasięg na minutę ładowania12,5 km/min14,9 km/minChangan +2,4 km/min
Napięcie—400 V—
Osiągi i napęd
Moc204 KM272 KMChangan +68 KM
0–100 km/h ↓8,6 s7,5 sChangan −1,1 s
Prędkość maks.170 km/h180 km/hChangan +10 km/h
NapędFWDRWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓—1940 kg—
Bagażnik490 l492 lChangan +2 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)NieTaktylko Changan
Długość—4598 mm—
Szerokość—1900 mm—
Wysokość—1600 mm—
Rozstaw osi—2880 mm—

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX1

Koszt na 100 km3,78
Miesięcznie47
Rocznie567

Changan Deepal S05

Koszt na 100 km4,77
Miesięcznie60
Rocznie716

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX1

Changan Deepal S05

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — BMW iX1 czy Changan Deepal S05?

Dalej jedzie BMW iX1: 516 km WLTP wobec 488 km, jakie podaje Changan Deepal S05. Różnica to 28 km.

Dlaczego Changan Deepal S05 ma większą baterię, a jedzie krócej niż BMW iX1?

Changan Deepal S05 wozi 68,8 kWh i przejeżdża 488 km, a BMW iX1 z baterią 65,2 kWh — 516 km. Decyduje zużycie energii: 15,9 wobec 12,6 kWh/100 km.

Czym różni się napęd BMW iX1 i Changan Deepal S05?

BMW iX1 ma napęd FWD i 204 KM. Changan Deepal S05 ma RWD i 272 KM.

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko Changan Deepal S05 — jego bateria 68,8 kWh służy wtedy jako źródło prądu. BMW iX1 z baterią 65,2 kWh tej funkcji nie ma.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.