Bentley Torcal vs Tesla Model X

Tesla Model X wygrywa 6 do 1

Największe różnice: Bagażnik — Bentley Torcal 460 l, Tesla Model X 1050 l · Moc — Bentley Torcal 888 KM, Tesla Model X 1020 KM · 0–100 km/h — Bentley Torcal 2,9 s, Tesla Model X 2,6 s.

Bentley Torcal

Bentley Torcal to pierwszy elektryczny SUV Bentleya: bateria 108,7 kWh, zasięg do 603 km WLTP i moc 821 lub 888 KM.

Tesla Model X

Elektryczny SUV segmentu F oferujący dwa warianty napędu o wysokiej mocy i zasięgu przekraczającym 570 km w cyklu WLTP.

Profil na tle rynku: Bentley Torcal vs Tesla Model X

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Bentley Torcal czy Tesla Model X — kto wygrywa w czym

Tesla Model X wygrywa 6 do 1

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmTesla Model X +6 km
    Bentley Torcal
    603
    Tesla Model X
    609
  • Bateria kWhBrak danych
    Bentley Torcal
    108,7
    Tesla Model X
    —
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBentley Torcal −1,3 kWh/100 km
    Bentley Torcal
    18
    Tesla Model X
    19,3
  • Moc KMTesla Model X +132 KM
    Bentley Torcal
    888
    Tesla Model X
    1020
  • 0–100 km/h ↓ sTesla Model X −0,3 s
    Bentley Torcal
    2,9
    Tesla Model X
    2,6
  • Prędkość maks. km/hTesla Model X +2 km/h
    Bentley Torcal
    260
    Tesla Model X
    262
  • Ładowanie DC kWBrak danych
    Bentley Torcal
    —
    Tesla Model X
    250
  • Ładowanie AC kWBrak danych
    Bentley Torcal
    —
    Tesla Model X
    —
  • Ładowanie ↓ minBrak danych
    Bentley Torcal
    16
    Tesla Model X
    —
  • Masa ↓ kgTesla Model X −250 kg
    Bentley Torcal
    2720
    Tesla Model X
    2470
  • Bagażnik lTesla Model X +590 l
    Bentley Torcal
    460
    Tesla Model X
    1050

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Bentley Torcal vs Tesla Model X

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Bentley Torcal vs Tesla Model X
Kluczowe parametry Bentley Torcal
S
Tesla Model X
Plaid
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP603 km609 kmTesla +6 km
Bateria108,7 kWh——
Zużycie ↓18 kWh/100 km19,3 kWh/100 kmBentley −1,3 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC—250 kW—
Ładowanie AC———
Ładowanie 10–80% ↓16 min——
Zasięg na minutę ładowania26,4 km/min——
Napięcie—400 V—
Osiągi i napęd
Moc888 KM1020 KMTesla +132 KM
0–100 km/h ↓2,9 s2,6 sTesla −0,3 s
Prędkość maks.260 km/h262 km/hTesla +2 km/h
NapędAWDAWD—
Praktyczność
Masa ↓2720 kg2470 kgTesla −250 kg
Bagażnik460 l1050 lTesla +590 l
Długość5008 mm5057 mmTesla +49 mm
Szerokość2025 mm1999 mmBentley +26 mm
Wysokość1677 mm1680 mmTesla +3 mm
Rozstaw osi3023 mm2965 mmBentley +58 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Bentley Torcal

Koszt na 100 km5,4
Miesięcznie67
Rocznie810

Tesla Model X

Koszt na 100 km5,79
Miesięcznie72
Rocznie869

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Bentley Torcal

Tesla Model X

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment F

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Tesla Model X: 1050 l wobec 460 l w Bentley Torcal. Różnica to 590 l.

Który jest tańszy w eksploatacji?

Mniej prądu bierze Bentley Torcal: 18 kWh/100 km wobec 19,3 kWh/100 km w Tesla Model X. Przy 15000 km rocznie to różnica 195 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.