Audi Q4 Sportback e-tron vs BYD Atto 3
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 4 do 3
Największe różnice: Ładowanie DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, BYD Atto 3 220 kW · Zużycie — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, BYD Atto 3 16,4 kWh/100 km · 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, BYD Atto 3 5,5 s.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
BYD Atto 3
BYD Atto 3 to SUV w segmencie C oferujący trzy różne konfiguracje napędu, mocy i zasięgu WLTP.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs BYD Atto 3
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
BYD Atto 3Design
Audi Q4 Sportback e-tron czy BYD Atto 3 — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 4 do 3
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +66 km
- Bateria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +2,2 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3 kWh/100 km
- Moc KMBYD Atto 3 +27 KM
- 0–100 km/h ↓ sBYD Atto 3 −1,1 s
- Prędkość maks. km/hBez różnicy
- Ładowanie DC kWBYD Atto 3 +55 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lAudi Q4 Sportback e-tron +37 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs BYD Atto 3
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | BYD Atto 3Design | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 510 km | Audi +66 km |
| Bateria | 77 kWh | 74,8 kWh | Audi +2,2 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16,4 kWh/100 km | Audi −3 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | 220 kW | BYD +55 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | 25 min | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | 14,3 km/min | — |
| Napięcie | — | 800 V | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 313 KM | BYD +27 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 5,5 s | BYD −1,1 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 180 km/h | Bez różnicy |
| Napęd | RWD | RWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1880 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 490 l | Audi +37 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Nie | Tak | tylko BYD |
| Długość | — | 4455 mm | — |
| Szerokość | — | 1875 mm | — |
| Wysokość | — | 1615 mm | — |
| Rozstaw osi | — | 2720 mm | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
BYD Atto 3
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
BYD Atto 3
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy BYD Atto 3?
Dalej jedzie Audi Q4 Sportback e-tron: 576 km WLTP wobec 510 km, jakie podaje BYD Atto 3. Różnica to 66 km.
Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tylko BYD Atto 3 — jego bateria 74,8 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Audi Q4 Sportback e-tron z baterią 77 kWh tej funkcji nie ma.
Który ładuje się szybciej?
Audi Q4 Sportback e-tron przyjmuje do 165 kW mocy stałoprądowej, BYD Atto 3 — do 220 kW.
Który jest tańszy w eksploatacji?
Mniej prądu bierze Audi Q4 Sportback e-tron: 13,4 kWh/100 km wobec 16,4 kWh/100 km w BYD Atto 3. Przy 15000 km rocznie to różnica 450 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.




