Genesis GV70 Electrified vs Tesla Model Y
Tesla Model Y wygrywa 7 do 2
Największe różnice: Bagażnik — Genesis GV70 Electrified 503 l, Tesla Model Y 822 l · Zasięg WLTP — Genesis GV70 Electrified 479 km, Tesla Model Y 622 km · Zużycie — Genesis GV70 Electrified 19,4 kWh/100 km, Tesla Model Y 15,6 kWh/100 km.
Genesis GV70 Electrified
Genesis GV70 Electrified to SUV z segmentu D: w roczniku 2026 bateria 84 kWh, zasięg WLTP 479 km i moc 490 KM z napędem AWD.
Tesla Model Y
Tesla Model Y to SUV z segmentu D, w roczniku 2026 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 525 do 622 km, przyspieszenie 0-100 km/h od 7,2 do 3,5 s.
Profil na tle rynku: Genesis GV70 Electrified vs Tesla Model Y
Genesis GV70 ElectrifiedAWD 84 kWh
Tesla Model YPremium AWD
Genesis GV70 Electrified czy Tesla Model Y — kto wygrywa w czym
Tesla Model Y wygrywa 7 do 2
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmTesla Model Y +143 km
- Bateria kWhGenesis GV70 Electrified +5 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmTesla Model Y −3,8 kWh/100 km
- Moc KMTesla Model Y +24 KM
- 0–100 km/h ↓ sTesla Model Y −0,4 s
- Prędkość maks. km/hGenesis GV70 Electrified +34 km/h
- Ładowanie DC kWTesla Model Y +10 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgTesla Model Y −338 kg
- Bagażnik lTesla Model Y +319 l
Dane techniczne: Genesis GV70 Electrified vs Tesla Model Y
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Genesis GV70 ElectrifiedAWD 84 kWh | Tesla Model YPremium AWD | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 479 km | 622 km | Tesla +143 km |
| Bateria | 84 kWh | 79 kWh | Genesis +5 kWh |
| Zużycie ↓ | 19,4 kWh/100 km | 15,6 kWh/100 km | Tesla −3,8 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 240 kW | 250 kW | Tesla +10 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | 19 min | — | — |
| Zasięg na minutę ładowania | 17,6 km/min | — | — |
| Napięcie | 800 V | 400 V | Genesis +400 V |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 490 KM | 514 KM | Tesla +24 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 5 s | 4,6 s | Tesla −0,4 s |
| Prędkość maks. | 235 km/h | 201 km/h | Genesis +34 km/h |
| Napęd | AWD | AWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | 2335 kg | 1997 kg | Tesla −338 kg |
| Bagażnik | 503 l | 822 l | Tesla +319 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Tak | Nie | tylko Genesis |
| Długość | 4715 mm | 4790 mm | Tesla +75 mm |
| Szerokość | — | 1920 mm | — |
| Wysokość | 1630 mm | 1624 mm | Genesis +6 mm |
| Rozstaw osi | 2875 mm | 2890 mm | Tesla +15 mm |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Genesis GV70 Electrified
Tesla Model Y
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Genesis GV70 Electrified
Tesla Model Y
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Genesis GV70 Electrified czy Tesla Model Y?
Dalej jedzie Tesla Model Y: 622 km WLTP wobec 479 km, jakie podaje Genesis GV70 Electrified. Różnica to 143 km.
Dlaczego Genesis GV70 Electrified ma większą baterię, a jedzie krócej niż Tesla Model Y?
Genesis GV70 Electrified wozi 84 kWh i przejeżdża 479 km, a Tesla Model Y z baterią 79 kWh — 622 km. Decyduje zużycie energii: 19,4 wobec 15,6 kWh/100 km.
Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tylko Genesis GV70 Electrified — jego bateria 84 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Tesla Model Y z baterią 79 kWh tej funkcji nie ma.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Tesla Model Y: 822 l wobec 503 l w Genesis GV70 Electrified. Różnica to 319 l.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.





