BMW iX4 vs Mazda CX-6e

BMW iX4 wygrywa 9 do 1

Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX4 400 kW, Mazda CX-6e 195 kW · Moc — BMW iX4 469 KM, Mazda CX-6e 258 KM · Zasięg WLTP — BMW iX4 828 km, Mazda CX-6e 484 km.

BMW iX4

BMW iX4 to elektryczny SUV segmentu D z napędem AWD: 374–469 KM, do 828 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 400 kW.

Mazda CX-6e

Mazda CX-6e to SUV segmentu D z napędem na tylną oś, oferujący zasięg 484 km w cyklu WLTP oraz szybkie ładowanie DC.

Profil na tle rynku: BMW iX4 vs Mazda CX-6e

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX4 czy Mazda CX-6e — kto wygrywa w czym

BMW iX4 wygrywa 9 do 1

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX4 +344 km
    BMW iX4
    828
    Mazda CX-6e
    484
  • Bateria kWhBMW iX4 +30,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Mazda CX-6e
    78
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −3,2 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Mazda CX-6e
    18,9
  • Moc KMBMW iX4 +211 KM
    BMW iX4
    469
    Mazda CX-6e
    258
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −3 s
    BMW iX4
    4,9
    Mazda CX-6e
    7,9
  • Prędkość maks. km/hBMW iX4 +25 km/h
    BMW iX4
    210
    Mazda CX-6e
    185
  • Ładowanie DC kWBMW iX4 +205 kW
    BMW iX4
    400
    Mazda CX-6e
    195
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    BMW iX4
    11
    Mazda CX-6e
    11
  • Ładowanie ↓ minBMW iX4 −3 min
    BMW iX4
    21
    Mazda CX-6e
    24
  • Masa ↓ kgMazda CX-6e −175 kg
    BMW iX4
    2305
    Mazda CX-6e
    2130
  • Bagażnik lBMW iX4 +127 l
    BMW iX4
    490
    Mazda CX-6e
    363

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX4 vs Mazda CX-6e

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX4 vs Mazda CX-6e
Kluczowe parametry BMW iX4
50 xDrive
Mazda CX-6e
Takumi
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP828 km484 kmBMW +344 km
Bateria108,7 kWh78 kWhBMW +30,7 kWh
Zużycie ↓15,7 kWh/100 km18,9 kWh/100 kmBMW −3,2 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC400 kW195 kWBMW +205 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓21 min24 minBMW −3 min
Zasięg na minutę ładowania27,6 km/min14,1 km/minBMW +13,5 km/min
Napięcie800 V400 VBMW +400 V
Osiągi i napęd
Moc469 KM258 KMBMW +211 KM
0–100 km/h ↓4,9 s7,9 sBMW −3 s
Prędkość maks.210 km/h185 km/hBMW +25 km/h
NapędAWDRWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓2305 kg2130 kgMazda −175 kg
Bagażnik490 l363 lBMW +127 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4782 mm4850 mmMazda +68 mm
Szerokość1895 mm1935 mmMazda +40 mm
Wysokość1595 mm1620 mmMazda +25 mm
Rozstaw osi2897 mm2902 mmMazda +5 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX4

Koszt na 100 km4,71
Miesięcznie59
Rocznie707

Mazda CX-6e

Koszt na 100 km5,67
Miesięcznie71
Rocznie850

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX4

Mazda CX-6e

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — BMW iX4 czy Mazda CX-6e?

Dalej jedzie BMW iX4: 828 km WLTP wobec 484 km, jakie podaje Mazda CX-6e. Różnica to 344 km.

Czym różni się napęd BMW iX4 i Mazda CX-6e?

BMW iX4 ma napęd AWD i 469 KM. Mazda CX-6e ma RWD i 258 KM.

Który jest mocniejszy — BMW iX4 czy Mazda CX-6e?

Mocniejszy jest BMW iX4: 469 KM wobec 258 KM, jakie ma Mazda CX-6e. Różnica to 211 KM.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści BMW iX4: 490 l wobec 363 l w Mazda CX-6e. Różnica to 127 l.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.