BMW iX4 vs Genesis GV60
BMW iX4 wygrywa 8 do 2
Największe różnice: Moc — BMW iX4 469 KM, Genesis GV60 229 KM · Ładowanie DC — BMW iX4 400 kW, Genesis GV60 240 kW · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Genesis GV60 7,8 s.
BMW iX4
BMW iX4 to elektryczny SUV segmentu D z napędem AWD: 374–469 KM, do 828 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 400 kW.
Genesis GV60
Genesis GV60 to crossover segmentu D oferujący napęd na jedną lub dwie osie oraz moc od 229 do 490 KM.
Profil na tle rynku: BMW iX4 vs Genesis GV60
BMW iX450 xDrive
Genesis GV60Premium RWD
BMW iX4 czy Genesis GV60 — kto wygrywa w czym
BMW iX4 wygrywa 8 do 2
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmBMW iX4 +267 km
- Bateria kWhBMW iX4 +24,7 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1 kWh/100 km
- Moc KMBMW iX4 +240 KM
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,9 s
- Prędkość maks. km/hBMW iX4 +25 km/h
- Ładowanie DC kWBMW iX4 +160 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minGenesis GV60 −3 min
- Masa ↓ kgGenesis GV60 −255 kg
- Bagażnik lBMW iX4 +58 l
Dane techniczne: BMW iX4 vs Genesis GV60
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | BMW iX450 xDrive | Genesis GV60Premium RWD | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 828 km | 561 km | BMW +267 km |
| Bateria | 108,7 kWh | 84 kWh | BMW +24,7 kWh |
| Zużycie ↓ | 15,7 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km | BMW −1 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 400 kW | 240 kW | BMW +160 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | 21 min | 18 min | Genesis −3 min |
| Zasięg na minutę ładowania | 27,6 km/min | 21,8 km/min | BMW +5,8 km/min |
| Napięcie | 800 V | 800 V | Bez różnicy |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 469 KM | 229 KM | BMW +240 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,8 s | BMW −2,9 s |
| Prędkość maks. | 210 km/h | 185 km/h | BMW +25 km/h |
| Napęd | AWD | RWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | 2305 kg | 2050 kg | Genesis −255 kg |
| Bagażnik | 490 l | 432 l | BMW +58 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Tak | Tak | — |
| Długość | 4782 mm | 4515 mm | BMW +267 mm |
| Szerokość | 1895 mm | 1890 mm | BMW +5 mm |
| Wysokość | 1595 mm | 1580 mm | BMW +15 mm |
| Rozstaw osi | 2897 mm | 2900 mm | Genesis +3 mm |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
BMW iX4
Genesis GV60
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Inne porównania w tej klasie: SUV / Crossover, segment D
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — BMW iX4 czy Genesis GV60?
Dalej jedzie BMW iX4: 828 km WLTP wobec 561 km, jakie podaje Genesis GV60. Różnica to 267 km.
Czym różni się napęd BMW iX4 i Genesis GV60?
BMW iX4 ma napęd AWD i 469 KM. Genesis GV60 ma RWD i 229 KM.
Który jest mocniejszy — BMW iX4 czy Genesis GV60?
Mocniejszy jest BMW iX4: 469 KM wobec 229 KM, jakie ma Genesis GV60. Różnica to 240 KM.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści BMW iX4: 490 l wobec 432 l w Genesis GV60. Różnica to 58 l.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.





