Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 6 do 1
Największe różnice: Zasięg WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Lynk & Co 02 445 km · Bagażnik — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Lynk & Co 02 410 l · Zużycie — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Lynk & Co 02 17,1 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
Lynk & Co 02
Lynk & Co 02 Long Range (MY2025) to kompaktowy SUV z napędem na tylną oś i zasięgiem WLTP 445 km.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Lynk & Co 02Long Range
Audi Q4 Sportback e-tron czy Lynk & Co 02 — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 6 do 1
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +131 km
- Bateria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +11 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3,7 kWh/100 km
- Moc KMAudi Q4 Sportback e-tron +14 KM
- 0–100 km/h ↓ sLynk & Co 02 −1,1 s
- Prędkość maks. km/hBez różnicy
- Ładowanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lAudi Q4 Sportback e-tron +117 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Lynk & Co 02Long Range | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 445 km | Audi +131 km |
| Bateria | 77 kWh | 66 kWh | Audi +11 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,1 kWh/100 km | Audi −3,7 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | 10,4 km/min | — |
| Napięcie | — | 400 V | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 272 KM | Audi +14 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 5,5 s | Lynk & Co −1,1 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 180 km/h | Bez różnicy |
| Napęd | RWD | RWD | — |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1820 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 410 l | Audi +117 l |
| V2L (zasilanie zewnętrzne) | Nie | Tak | tylko Lynk & Co |
| Długość | — | 4460 mm | — |
| Szerokość | — | 1845 mm | — |
| Wysokość | — | 1573 mm | — |
| Rozstaw osi | — | 2755 mm | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Lynk & Co 02
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
Lynk & Co 02
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy Lynk & Co 02?
Dalej jedzie Audi Q4 Sportback e-tron: 576 km WLTP wobec 445 km, jakie podaje Lynk & Co 02. Różnica to 131 km.
Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?
Tylko Lynk & Co 02 — jego bateria 66 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Audi Q4 Sportback e-tron z baterią 77 kWh tej funkcji nie ma.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Audi Q4 Sportback e-tron: 527 l wobec 410 l w Lynk & Co 02. Różnica to 117 l.
Który ładuje się szybciej?
Audi Q4 Sportback e-tron przyjmuje do 165 kW mocy stałoprądowej, Lynk & Co 02 — do 150 kW.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.


