Ford Capri vs Ford Explorer

Remis 1 do 1

Największe różnice: Zużycie — Ford Capri 13,8 kWh/100 km, Ford Explorer 13,1 kWh/100 km · Zasięg WLTP — Ford Capri 627 km, Ford Explorer 602 km.

Ford Capri

Ford Capri to SUV segmentu D oferujący trzy warianty z napędem na tylną lub obie osie oraz zasięgiem do 627 km.

Ford Explorer

Ford Explorer to SUV z segmentu D, w roczniku 2027 w trzech wariantach: zasięg WLTP od 444 do 602 km, moc od 190 do 340 KM.

Profil na tle rynku: Ford Capri vs Ford Explorer

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Ford Capri czy Ford Explorer — kto wygrywa w czym

Remis 1 do 1

Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmFord Capri +25 km
    Ford Capri
    627
    Ford Explorer
    602
  • Bateria kWhBez różnicy
    Ford Capri
    79
    Ford Explorer
    79
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmFord Explorer −0,7 kWh/100 km
    Ford Capri
    13,8
    Ford Explorer
    13,1
  • Moc KMBez różnicy
    Ford Capri
    286
    Ford Explorer
    286
  • 0–100 km/h ↓ sBez różnicy
    Ford Capri
    6,4
    Ford Explorer
    6,4
  • Prędkość maks. km/hBez różnicy
    Ford Capri
    180
    Ford Explorer
    180
  • Ładowanie DC kWBez różnicy
    Ford Capri
    183
    Ford Explorer
    183
  • Ładowanie AC kWBrak danych
    Ford Capri
    11
    Ford Explorer
    —
  • Ładowanie ↓ minBrak danych
    Ford Capri
    29
    Ford Explorer
    —
  • Masa ↓ kgBrak danych
    Ford Capri
    2023
    Ford Explorer
    —
  • Bagażnik lBrak danych
    Ford Capri
    572
    Ford Explorer
    —

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Ford Capri vs Ford Explorer

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Ford Capri vs Ford Explorer
Kluczowe parametry Ford Capri
Extended Range RWD
Ford Explorer
Extended Range RWD · rocznik 2027
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP627 km602 kmFord +25 km
Bateria79 kWh79 kWhBez różnicy
Zużycie ↓13,8 kWh/100 km13,1 kWh/100 kmFord −0,7 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC183 kW183 kWBez różnicy
Ładowanie AC11 kW——
Ładowanie 10–80% ↓29 min——
Zasięg na minutę ładowania15,1 km/min——
Napięcie400 V——
Osiągi i napęd
Moc286 KM286 KMBez różnicy
0–100 km/h ↓6,4 s6,4 sBez różnicy
Prędkość maks.180 km/h180 km/hBez różnicy
NapędRWDRWD—
Praktyczność
Masa ↓2023 kg——
Bagażnik572 l——
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakNietylko Ford
Długość4634 mm——
Szerokość1872 mm——
Wysokość1627 mm——
Rozstaw osi2767 mm——

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Ford Capri

Koszt na 100 km4,14
Miesięcznie52
Rocznie621

Ford Explorer

Koszt na 100 km3,93
Miesięcznie49
Rocznie589

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Ford Capri

Ford Explorer

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Ford Capri czy Ford Explorer?

Dalej jedzie Ford Capri: 627 km WLTP wobec 602 km, jakie podaje Ford Explorer. Różnica to 25 km.

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko Ford Capri — jego bateria 79 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Ford Explorer z baterią 79 kWh tej funkcji nie ma.

Który ładuje się szybciej?

Ford Capri przyjmuje do 183 kW mocy stałoprądowej, Ford Explorer — do 183 kW.

Który jest tańszy w eksploatacji?

Mniej prądu bierze Ford Explorer: 13,1 kWh/100 km wobec 13,8 kWh/100 km w Ford Capri. Przy 15000 km rocznie to różnica 105 kWh — koszt policzysz w kalkulatorze na tej stronie.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.