BMW iX4 vs Škoda Peaq

BMW iX4 wygrywa 7 do 3

Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX4 400 kW, Škoda Peaq 199 kW · Bagażnik — BMW iX4 490 l, Škoda Peaq 935 l · Moc — BMW iX4 469 KM, Škoda Peaq 286 KM.

BMW iX4

BMW iX4 to elektryczny SUV segmentu D z napędem AWD: 374–469 KM, do 828 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 400 kW.

Škoda Peaq

Škoda Peaq to elektryczny SUV segmentu D oferujący trzy warianty napędu z zasięgami WLTP sięgającymi do 647 km.

Profil na tle rynku: BMW iX4 vs Škoda Peaq

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX4 czy Škoda Peaq — kto wygrywa w czym

BMW iX4 wygrywa 7 do 3

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX4 +181 km
    BMW iX4
    828
    Škoda Peaq
    647
  • Bateria kWhBMW iX4 +22,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Škoda Peaq
    86
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmŠkoda Peaq −0,7 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Škoda Peaq
    15
  • Moc KMBMW iX4 +183 KM
    BMW iX4
    469
    Škoda Peaq
    286
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,2 s
    BMW iX4
    4,9
    Škoda Peaq
    7,1
  • Prędkość maks. km/hBMW iX4 +30 km/h
    BMW iX4
    210
    Škoda Peaq
    180
  • Ładowanie DC kWBMW iX4 +201 kW
    BMW iX4
    400
    Škoda Peaq
    199
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    BMW iX4
    11
    Škoda Peaq
    11
  • Ładowanie ↓ minBMW iX4 −7 min
    BMW iX4
    21
    Škoda Peaq
    28
  • Masa ↓ kgŠkoda Peaq −71 kg
    BMW iX4
    2305
    Škoda Peaq
    2234
  • Bagażnik lŠkoda Peaq +445 l
    BMW iX4
    490
    Škoda Peaq
    935

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX4 vs Škoda Peaq

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX4 vs Škoda Peaq
Kluczowe parametry BMW iX4
50 xDrive
Škoda Peaq
90
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP828 km647 kmBMW +181 km
Bateria108,7 kWh86 kWhBMW +22,7 kWh
Zużycie ↓15,7 kWh/100 km15 kWh/100 kmŠkoda −0,7 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC400 kW199 kWBMW +201 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓21 min28 minBMW −7 min
Zasięg na minutę ładowania27,6 km/min16,2 km/minBMW +11,4 km/min
Napięcie800 V400 VBMW +400 V
Osiągi i napęd
Moc469 KM286 KMBMW +183 KM
0–100 km/h ↓4,9 s7,1 sBMW −2,2 s
Prędkość maks.210 km/h180 km/hBMW +30 km/h
NapędAWDRWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓2305 kg2234 kgŠkoda −71 kg
Bagażnik490 l935 lŠkoda +445 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4782 mm4874 mmŠkoda +92 mm
Szerokość1895 mm1867 mmBMW +28 mm
Wysokość1595 mm1664 mmŠkoda +69 mm
Rozstaw osi2897 mm2965 mmŠkoda +68 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX4

Koszt na 100 km4,71
Miesięcznie59
Rocznie707

Škoda Peaq

Koszt na 100 km4,5
Miesięcznie56
Rocznie675

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX4

Škoda Peaq

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — BMW iX4 czy Škoda Peaq?

Dalej jedzie BMW iX4: 828 km WLTP wobec 647 km, jakie podaje Škoda Peaq. Różnica to 181 km.

Czym różni się napęd BMW iX4 i Škoda Peaq?

BMW iX4 ma napęd AWD i 469 KM. Škoda Peaq ma RWD i 286 KM.

Który jest mocniejszy — BMW iX4 czy Škoda Peaq?

Mocniejszy jest BMW iX4: 469 KM wobec 286 KM, jakie ma Škoda Peaq. Różnica to 183 KM.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Škoda Peaq: 935 l wobec 490 l w BMW iX4. Różnica to 445 l.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.