Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 8 do 0
Największe różnice: Moc — Audi Q4 Sportback e-tron 286 KM, Mini Countryman Electric 204 KM · 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, Mini Countryman Electric 8,6 s · Ładowanie DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Mini Countryman Electric 130 kW.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
Mini Countryman Electric
Mini Countryman Electric to kompaktowy SUV segmentu C oferujący dwa warianty z napędem elektrycznym i mocnym silnikiem.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Mini Countryman ElectricE
Audi Q4 Sportback e-tron czy Mini Countryman Electric — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 8 do 0
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +76 km
- Bateria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +11,8 kWh
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −1,3 kWh/100 km
- Moc KMAudi Q4 Sportback e-tron +82 KM
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −2 s
- Prędkość maks. km/hAudi Q4 Sportback e-tron +10 km/h
- Ładowanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +35 kW
- Ładowanie AC kWBez różnicy
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lAudi Q4 Sportback e-tron +67 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Mini Countryman ElectricE | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 500 km | Audi +76 km |
| Bateria | 77 kWh | 65,2 kWh | Audi +11,8 kWh |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 14,7 kWh/100 km | Audi −1,3 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | 130 kW | Audi +35 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez różnicy |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | 29 min | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | 12,1 km/min | — |
| Napięcie | — | 400 V | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 204 KM | Audi +82 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,6 s | Audi −2 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 170 km/h | Audi +10 km/h |
| Napęd | RWD | FWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1865 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 460 l | Audi +67 l |
| Długość | — | 4433 mm | — |
| Szerokość | — | 1843 mm | — |
| Wysokość | — | 1656 mm | — |
| Rozstaw osi | — | 2692 mm | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Mini Countryman Electric
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
Mini Countryman Electric
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy Mini Countryman Electric?
Dalej jedzie Audi Q4 Sportback e-tron: 576 km WLTP wobec 500 km, jakie podaje Mini Countryman Electric. Różnica to 76 km.
Czym różni się napęd Audi Q4 Sportback e-tron i Mini Countryman Electric?
Audi Q4 Sportback e-tron ma napęd RWD i 286 KM. Mini Countryman Electric ma FWD i 204 KM.
Który jest mocniejszy — Audi Q4 Sportback e-tron czy Mini Countryman Electric?
Mocniejszy jest Audi Q4 Sportback e-tron: 286 KM wobec 204 KM, jakie ma Mini Countryman Electric. Różnica to 82 KM.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Audi Q4 Sportback e-tron: 527 l wobec 460 l w Mini Countryman Electric. Różnica to 67 l.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.



