Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Voyah Courage wygrywa 6 do 3

Największe różnice: Bagażnik — Mazda CX-6e 363 l, Voyah Courage 527 l · Ładowanie 10–80% — Mazda CX-6e 24 min, Voyah Courage 32 min · 0–100 km/h — Mazda CX-6e 7,9 s, Voyah Courage 6,8 s.

Mazda CX-6e

Mazda CX-6e to SUV segmentu D z napędem na tylną oś, oferujący zasięg 484 km w cyklu WLTP oraz szybkie ładowanie DC.

Voyah Courage

Voyah Courage to SUV segmentu D oferujący napęd na obie osie lub tylko na tylną oś, z zasięgiem WLTP do 476 km.

Profil na tle rynku: Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Mazda CX-6e czy Voyah Courage — kto wygrywa w czym

Voyah Courage wygrywa 6 do 3

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmMazda CX-6e +8 km
    Mazda CX-6e
    484
    Voyah Courage
    476
  • Bateria kWhVoyah Courage +2 kWh
    Mazda CX-6e
    78
    Voyah Courage
    80
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBez różnicy
    Mazda CX-6e
    18,9
    Voyah Courage
    18,9
  • Moc KMVoyah Courage +34 KM
    Mazda CX-6e
    258
    Voyah Courage
    292
  • 0–100 km/h ↓ sVoyah Courage −1,1 s
    Mazda CX-6e
    7,9
    Voyah Courage
    6,8
  • Prędkość maks. km/hVoyah Courage +15 km/h
    Mazda CX-6e
    185
    Voyah Courage
    200
  • Ładowanie DC kWVoyah Courage +5 kW
    Mazda CX-6e
    195
    Voyah Courage
    200
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    Mazda CX-6e
    11
    Voyah Courage
    11
  • Ładowanie ↓ minMazda CX-6e −8 min
    Mazda CX-6e
    24
    Voyah Courage
    32
  • Masa ↓ kgMazda CX-6e −13 kg
    Mazda CX-6e
    2130
    Voyah Courage
    2143
  • Bagażnik lVoyah Courage +164 l
    Mazda CX-6e
    363
    Voyah Courage
    527

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Mazda CX-6e vs Voyah Courage
Kluczowe parametry Mazda CX-6e
Takumi
Voyah Courage
RWD
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP484 km476 kmMazda +8 km
Bateria78 kWh80 kWhVoyah +2 kWh
Zużycie ↓18,9 kWh/100 km18,9 kWh/100 kmBez różnicy
Ładowanie
Ładowanie DC195 kW200 kWVoyah +5 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓24 min32 minMazda −8 min
Zasięg na minutę ładowania14,1 km/min10,4 km/minMazda +3,7 km/min
Napięcie400 V400 VBez różnicy
Osiągi i napęd
Moc258 KM292 KMVoyah +34 KM
0–100 km/h ↓7,9 s6,8 sVoyah −1,1 s
Prędkość maks.185 km/h200 km/hVoyah +15 km/h
NapędRWDRWD—
Praktyczność
Masa ↓2130 kg2143 kgMazda −13 kg
Bagażnik363 l527 lVoyah +164 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4850 mm4725 mmMazda +125 mm
Szerokość1935 mm1900 mmMazda +35 mm
Wysokość1620 mm1650 mmVoyah +30 mm
Rozstaw osi2902 mm2900 mmMazda +2 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Mazda CX-6e

Koszt na 100 km5,67
Miesięcznie71
Rocznie850

Voyah Courage

Koszt na 100 km5,67
Miesięcznie71
Rocznie850

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Mazda CX-6e

Voyah Courage

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Dlaczego Voyah Courage ma większą baterię, a jedzie krócej niż Mazda CX-6e?

Voyah Courage wozi 80 kWh i przejeżdża 476 km, a Mazda CX-6e z baterią 78 kWh — 484 km. Decyduje zużycie energii: 18,9 wobec 18,9 kWh/100 km.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Voyah Courage: 527 l wobec 363 l w Mazda CX-6e. Różnica to 164 l.

Który ładuje się szybciej?

Mazda CX-6e przyjmuje do 195 kW mocy stałoprądowej, Voyah Courage — do 200 kW. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje odpowiednio 24 i 32 min.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.