Jeep Avenger vs Opel Mokka Electric

Jeep Avenger wygrywa 3 do 2

Największe różnice: Bagażnik — Jeep Avenger 355 l, Opel Mokka Electric 310 l · Masa — Jeep Avenger 1520 kg, Opel Mokka Electric 1615 kg · Bateria — Jeep Avenger 51 kWh, Opel Mokka Electric 54 kWh.

Jeep Avenger

Jeep Avenger to elektryczny SUV w segmencie B, oferujący napęd na przednią oś oraz zasięg do 400 km w cyklu WLTP.

Opel Mokka Electric

Opel Mokka Electric to elektryczny crossover segmentu B oferujący dwa warianty napędowe o różnych parametrach mocy i zasięgu.

Profil na tle rynku: Jeep Avenger vs Opel Mokka Electric

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Jeep Avenger czy Opel Mokka Electric — kto wygrywa w czym

Jeep Avenger wygrywa 3 do 2

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmOpel Mokka Electric +3 km
    Jeep Avenger
    400
    Opel Mokka Electric
    403
  • Bateria kWhOpel Mokka Electric +3 kWh
    Jeep Avenger
    51
    Opel Mokka Electric
    54
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmJeep Avenger −0,1 kWh/100 km
    Jeep Avenger
    15,5
    Opel Mokka Electric
    15,6
  • Moc KMBez różnicy
    Jeep Avenger
    156
    Opel Mokka Electric
    156
  • 0–100 km/h ↓ sBez różnicy
    Jeep Avenger
    9
    Opel Mokka Electric
    9
  • Prędkość maks. km/hBez różnicy
    Jeep Avenger
    150
    Opel Mokka Electric
    150
  • Ładowanie DC kWBez różnicy
    Jeep Avenger
    100
    Opel Mokka Electric
    100
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    Jeep Avenger
    11
    Opel Mokka Electric
    11
  • Masa ↓ kgJeep Avenger −95 kg
    Jeep Avenger
    1520
    Opel Mokka Electric
    1615
  • Bagażnik lJeep Avenger +45 l
    Jeep Avenger
    355
    Opel Mokka Electric
    310

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Jeep Avenger vs Opel Mokka Electric

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Jeep Avenger vs Opel Mokka Electric
Kluczowe parametry Jeep Avenger
Electric
Opel Mokka Electric
54 kWh
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP400 km403 kmOpel +3 km
Bateria51 kWh54 kWhOpel +3 kWh
Zużycie ↓15,5 kWh/100 km15,6 kWh/100 kmJeep −0,1 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC100 kW100 kWBez różnicy
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie ⚠30 min 10–80%27 min 20–80%3 min
Zasięg na minutę ładowania9,3 km/min9 km/minJeep +0,3 km/min
Napięcie400 V400 VBez różnicy
Osiągi i napęd
Moc156 KM156 KMBez różnicy
0–100 km/h ↓9 s9 sBez różnicy
Prędkość maks.150 km/h150 km/hBez różnicy
NapędFWDFWD—
Praktyczność
Masa ↓1520 kg1615 kgJeep −95 kg
Bagażnik355 l310 lJeep +45 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)NieTaktylko Opel
Długość4084 mm4150 mmOpel +66 mm
Szerokość1776 mm1787 mmOpel +11 mm
Wysokość1527 mm1535 mmOpel +8 mm
Rozstaw osi2562 mm2557 mmJeep +5 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Jeep Avenger

Koszt na 100 km4,65
Miesięcznie58
Rocznie697

Opel Mokka Electric

Koszt na 100 km4,68
Miesięcznie59
Rocznie702

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Jeep Avenger

Opel Mokka Electric

Inne porównania w tej klasie: SUV / Crossover, segment B

Częste pytania o to porównanie

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko Opel Mokka Electric — jego bateria 54 kWh służy wtedy jako źródło prądu. Jeep Avenger z baterią 51 kWh tej funkcji nie ma.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Jeep Avenger: 355 l wobec 310 l w Opel Mokka Electric. Różnica to 45 l.

Który ładuje się szybciej?

Jeep Avenger przyjmuje do 100 kW mocy stałoprądowej, Opel Mokka Electric — do 100 kW.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.