BMW iX4 vs VinFast VF 8

BMW iX4 wygrywa 9 do 0

Największe różnice: Ładowanie DC — BMW iX4 400 kW, VinFast VF 8 150 kW · Zasięg WLTP — BMW iX4 828 km, VinFast VF 8 471 km · Zużycie — BMW iX4 15,7 kWh/100 km, VinFast VF 8 22,9 kWh/100 km.

BMW iX4

BMW iX4 to elektryczny SUV segmentu D z napędem AWD: 374–469 KM, do 828 km zasięgu WLTP i ładowanie DC do 400 kW.

VinFast VF 8

VinFast VF 8 to SUV segmentu D oferujący napęd na obie osie i moc od 354 do 408 KM, z zasięgiem WLTP do 471 km.

Profil na tle rynku: BMW iX4 vs VinFast VF 8

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

BMW iX4 czy VinFast VF 8 — kto wygrywa w czym

BMW iX4 wygrywa 9 do 0

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmBMW iX4 +357 km
    BMW iX4
    828
    VinFast VF 8
    471
  • Bateria kWhBMW iX4 +21 kWh
    BMW iX4
    108,7
    VinFast VF 8
    87,7
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −7,2 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    VinFast VF 8
    22,9
  • Moc KMBMW iX4 +115 KM
    BMW iX4
    469
    VinFast VF 8
    354
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1 s
    BMW iX4
    4,9
    VinFast VF 8
    5,9
  • Prędkość maks. km/hBMW iX4 +10 km/h
    BMW iX4
    210
    VinFast VF 8
    200
  • Ładowanie DC kWBMW iX4 +250 kW
    BMW iX4
    400
    VinFast VF 8
    150
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    BMW iX4
    11
    VinFast VF 8
    11
  • Masa ↓ kgBMW iX4 −150 kg
    BMW iX4
    2305
    VinFast VF 8
    2455
  • Bagażnik lBMW iX4 +114 l
    BMW iX4
    490
    VinFast VF 8
    376

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: BMW iX4 vs VinFast VF 8

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: BMW iX4 vs VinFast VF 8
Kluczowe parametry BMW iX4
50 xDrive
VinFast VF 8
Eco
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP828 km471 kmBMW +357 km
Bateria108,7 kWh87,7 kWhBMW +21 kWh
Zużycie ↓15,7 kWh/100 km22,9 kWh/100 kmBMW −7,2 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC400 kW150 kWBMW +250 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie ⚠21 min 10–80%31 min 10–70%10 min
Zasięg na minutę ładowania27,6 km/min9,1 km/minBMW +18,5 km/min
Napięcie800 V400 VBMW +400 V
Osiągi i napęd
Moc469 KM354 KMBMW +115 KM
0–100 km/h ↓4,9 s5,9 sBMW −1 s
Prędkość maks.210 km/h200 km/hBMW +10 km/h
NapędAWDAWD—
Praktyczność
Masa ↓2305 kg2455 kgBMW −150 kg
Bagażnik490 l376 lBMW +114 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakNietylko BMW
Długość4782 mm4750 mmBMW +32 mm
Szerokość1895 mm1934 mmVinFast +39 mm
Wysokość1595 mm1667 mmVinFast +72 mm
Rozstaw osi2897 mm2950 mmVinFast +53 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

BMW iX4

Koszt na 100 km4,71
Miesięcznie59
Rocznie707

VinFast VF 8

Koszt na 100 km6,87
Miesięcznie86
Rocznie1030

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

BMW iX4

VinFast VF 8

Inne porównania w tej klasie: SUV, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — BMW iX4 czy VinFast VF 8?

Dalej jedzie BMW iX4: 828 km WLTP wobec 471 km, jakie podaje VinFast VF 8. Różnica to 357 km.

Który z nich zasili urządzenia z gniazdka (V2L)?

Tylko BMW iX4 — jego bateria 108,7 kWh służy wtedy jako źródło prądu. VinFast VF 8 z baterią 87,7 kWh tej funkcji nie ma.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści BMW iX4: 490 l wobec 376 l w VinFast VF 8. Różnica to 114 l.

Który ładuje się szybciej?

BMW iX4 przyjmuje do 400 kW mocy stałoprądowej, VinFast VF 8 — do 150 kW.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.