Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 6 do 2
Największe różnice: Ładowanie AC — Audi Q4 Sportback e-tron 11 kW, Subaru Uncharted 22 kW · Bagażnik — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Subaru Uncharted 403 l · Moc — Audi Q4 Sportback e-tron 286 KM, Subaru Uncharted 224 KM.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron to SUV coupe z segmentu C, w roczniku 2027 w czterech wariantach: zasięg WLTP od 451 do 576 km, moc od 204 do 340 KM.
Subaru Uncharted
Subaru Uncharted to SUV w segmencie C oferujący trzy konfiguracje napędu o różnym zasięgu i osiągach, od 451 km do 592 km w cyklu WLTP.
Profil na tle rynku: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Subaru Uncharted77 kWh FWD
Audi Q4 Sportback e-tron czy Subaru Uncharted — kto wygrywa w czym
Audi Q4 Sportback e-tron wygrywa 6 do 2
Wynik nie obejmuje metryk, dla których brakuje danych po jednej ze stron.
Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.
- Zasięg WLTP kmSubaru Uncharted +16 km
- Bateria kWhBez różnicy
- Zużycie ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,4 kWh/100 km
- Moc KMAudi Q4 Sportback e-tron +62 KM
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,7 s
- Prędkość maks. km/hAudi Q4 Sportback e-tron +20 km/h
- Ładowanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Ładowanie AC kWSubaru Uncharted +11 kW
- Ładowanie ↓ minBrak danych
- Masa ↓ kgBrak danych
- Bagażnik lAudi Q4 Sportback e-tron +124 l
Dane techniczne: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych
| Kluczowe parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Subaru Uncharted77 kWh FWD | Różnica |
|---|---|---|---|
| Zasięg i energia | |||
| Zasięg WLTP | 576 km | 592 km | Subaru +16 km |
| Bateria | 77 kWh | 77 kWh | Bez różnicy |
| Zużycie ↓ | 13,4 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Audi −0,4 kWh/100 km |
| Ładowanie | |||
| Ładowanie DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Ładowanie AC | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Ładowanie 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Zasięg na minutę ładowania | — | 13,8 km/min | — |
| Napięcie | — | 400 V | — |
| Osiągi i napęd | |||
| Moc | 286 KM | 224 KM | Audi +62 KM |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,3 s | Audi −0,7 s |
| Prędkość maks. | 180 km/h | 160 km/h | Audi +20 km/h |
| Napęd | RWD | FWD | inny typ |
| Praktyczność | |||
| Masa ↓ | — | 1916 kg | — |
| Bagażnik | 527 l | 403 l | Audi +124 l |
| Długość | — | 4535 mm | — |
| Szerokość | — | 1870 mm | — |
| Wysokość | — | 1625 mm | — |
| Rozstaw osi | — | 2750 mm | — |
Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.
Kalkulator kosztu energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.
Recenzje wideo obu modeli
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Inne porównania w tej klasie: SUV, segment C
Częste pytania o to porównanie
Który ma większy zasięg — Audi Q4 Sportback e-tron czy Subaru Uncharted?
Dalej jedzie Subaru Uncharted: 592 km WLTP wobec 576 km, jakie podaje Audi Q4 Sportback e-tron. Różnica to 16 km.
Czym różni się napęd Audi Q4 Sportback e-tron i Subaru Uncharted?
Audi Q4 Sportback e-tron ma napęd RWD i 286 KM. Subaru Uncharted ma FWD i 224 KM.
Który ma większy bagażnik?
Więcej mieści Audi Q4 Sportback e-tron: 527 l wobec 403 l w Subaru Uncharted. Różnica to 124 l.
Który ładuje się szybciej?
Audi Q4 Sportback e-tron przyjmuje do 165 kW mocy stałoprądowej, Subaru Uncharted — do 150 kW.
Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia
Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.



