BYD Atto 3 vs Nissan Leaf
BYD Atto 3 leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: DC-laden — BYD Atto 3 220 kW, Nissan Leaf 150 kW · Vermogen — BYD Atto 3 313 pk, Nissan Leaf 217 pk · 0–100 km/h — BYD Atto 3 5,5 s, Nissan Leaf 7,6 s.
BYD Atto 3
De BYD Atto 3 is een SUV in segment C en biedt drie verschillende configuraties met betrekking tot aandrijving, vermogen en bereik (WLTP).
Nissan Leaf
De Nissan Leaf van de derde generatie is een crossover uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 622 km.
Profiel tegenover de markt: BYD Atto 3 vs Nissan Leaf
BYD Atto 3Design
Nissan Leaf75 kWh
BYD Atto 3 of Nissan Leaf — wie wint waar
BYD Atto 3 leidt 6 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmNissan Leaf +112 km
- Accu kWhNissan Leaf +0,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmNissan Leaf −2,6 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Atto 3 +96 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Atto 3 −2,1 s
- Topsnelheid km/hBYD Atto 3 +20 km/h
- DC-laden kWBYD Atto 3 +70 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgBYD Atto 3 −3 kg
- Bagageruimte lBYD Atto 3 +53 l
Technische gegevens: BYD Atto 3 vs Nissan Leaf
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Atto 3Design | Nissan Leaf75 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 510 km | 622 km | Nissan +112 km |
| Accu | 74,8 kWh | 75 kWh | Nissan +0,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,4 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Nissan −2,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 220 kW | 150 kW | BYD +70 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 25 min 10–80% | 30 min 20–80% | 5 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,3 km/min | 12,4 km/min | BYD +1,9 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BYD +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 313 pk | 217 pk | BYD +96 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 5,5 s | 7,6 s | BYD −2,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 160 km/h | BYD +20 km/h |
| Aandrijving | RWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1880 kg | 1883 kg | BYD −3 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 437 l | BYD +53 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4455 mm | 4350 mm | BYD +105 mm |
| Breedte | 1875 mm | 1810 mm | BYD +65 mm |
| Hoogte | 1615 mm | 1550 mm | BYD +65 mm |
| Wielbasis | 2720 mm | 2690 mm | BYD +30 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Atto 3
Nissan Leaf
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Atto 3
Nissan Leaf
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment C
BYD Atto 3vs
BMW iX2
BYD Atto 3vs
Renault Megane E-Tech
BYD Atto 3vs
Leapmotor B10
BYD Atto 3vs
Škoda Elroq
BYD Atto 3vs
Lancia Gamma
Nissan Leafvs
Toyota C-HR+
Nissan Leafvs
Kia EV3
Nissan Leafvs
Renault Megane E-Tech
Nissan Leafvs
Xpeng L03
Nissan Leafvs
Kia Niro EV
Nissan Leafvs
Leapmotor B10
Nissan Leafvs
Nissan Leafvs
MG S5 EV
Nissan Leafvs
Volkswagen ID.3
Nissan Leafvs
Škoda Elroq
Nissan Leafvs
Lancia GammaVeelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Atto 3 of Nissan Leaf?
De Nissan Leaf gaat verder: 622 km WLTP tegenover de 510 km van de BYD Atto 3. Dat is een verschil van 112 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Atto 3 en de Nissan Leaf?
De BYD Atto 3 heeft RWD en 313 pk. De Nissan Leaf heeft FWD en 217 pk.
Welke is krachtiger — BYD Atto 3 of Nissan Leaf?
De BYD Atto 3 is sterker: 313 pk tegenover de 217 pk van de Nissan Leaf. Het verschil is 96 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BYD Atto 3 biedt meer: 490 l tegenover 437 l in de Nissan Leaf. Het verschil is 53 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.