Xpeng G9 vs Xpeng G9L

Xpeng G9L leidt 5 tegen 3

Grootste verschillen: Bagageruimte — Xpeng G9 660 l, Xpeng G9L 935 l · DC-laden — Xpeng G9 445 kW, Xpeng G9L 540 kW · Accu — Xpeng G9 92,2 kWh, Xpeng G9L 110 kWh.

Xpeng G9

Een elektrische SUV in het E-segment, verkrijgbaar met drie aandrijfvarianten, waarvan de krachtigste een snelheid van 100 km/u bereikt in 4,2 seconden.

Xpeng G9L

De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.

Profiel tegenover de markt: Xpeng G9 vs Xpeng G9L

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Xpeng G9 of Xpeng G9L — wie wint waar

Xpeng G9L leidt 5 tegen 3

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmXpeng G9L +6 km
    Xpeng G9
    585
    Xpeng G9L
    591
  • Accu kWhXpeng G9L +17,8 kWh
    Xpeng G9
    92,2
    Xpeng G9L
    110
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng G9 −2,5 kWh/100 km
    Xpeng G9
    18,6
    Xpeng G9L
    21,1
  • Vermogen pkXpeng G9L +16 pk
    Xpeng G9
    351
    Xpeng G9L
    367
  • 0–100 km/h ↓ sXpeng G9 −0,6 s
    Xpeng G9
    6,4
    Xpeng G9L
    7
  • Topsnelheid km/hGeen verschil
    Xpeng G9
    200
    Xpeng G9L
    200
  • DC-laden kWXpeng G9L +95 kW
    Xpeng G9
    445
    Xpeng G9L
    540
  • AC-laden kWGeen verschil
    Xpeng G9
    11
    Xpeng G9L
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen verschil
    Xpeng G9
    12
    Xpeng G9L
    12
  • Gewicht ↓ kgXpeng G9 −410 kg
    Xpeng G9
    2290
    Xpeng G9L
    2700
  • Bagageruimte lXpeng G9L +275 l
    Xpeng G9
    660
    Xpeng G9L
    935

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Xpeng G9 vs Xpeng G9L

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Xpeng G9 vs Xpeng G9L
Belangrijkste parameters Xpeng G9
RWD Long Range
Xpeng G9L
RWD Long Range
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius585 km591 kmXpeng +6 km
Accu92,2 kWh110 kWhXpeng +17,8 kWh
Verbruik ↓18,6 kWh/100 km21,1 kWh/100 kmXpeng −2,5 kWh/100 km
Laden
DC-laden445 kW540 kWXpeng +95 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓12 min12 minGeen verschil
Actieradius per laadminuut34,1 km/min34,5 km/minXpeng +0,4 km/min
Spanning800 V800 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen351 pk367 pkXpeng +16 pk
0–100 km/h ↓6,4 s7 sXpeng −0,6 s
Topsnelheid200 km/h200 km/hGeen verschil
AandrijvingRWDRWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2290 kg2700 kgXpeng −410 kg
Bagageruimte660 l935 lXpeng +275 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4891 mm5120 mmXpeng +229 mm
Breedte1937 mm1999 mmXpeng +62 mm
Hoogte1680 mm1788 mmXpeng +108 mm
Wielbasis2998 mm3100 mmXpeng +102 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Xpeng G9

Kosten per 100 km5,58
Per maand70
Per jaar837

Xpeng G9L

Kosten per 100 km6,33
Per maand79
Per jaar950

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Xpeng G9

Xpeng G9L

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Xpeng G9L biedt meer: 935 l tegenover 660 l in de Xpeng G9. Het verschil is 275 l.

Welke laadt sneller?

De Xpeng G9 accepteert tot 445 kW DC, de Xpeng G9L tot 540 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 12 en 12 min.

Welke is goedkoper in gebruik?

De Xpeng G9 verbruikt minder elektriciteit: 18,6 kWh/100 km tegenover 21,1 kWh/100 km in de Xpeng G9L. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 375 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.