BMW iX vs Xpeng G9L
Xpeng G9L leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: Laadtijd 10–80% — BMW iX 35 min, Xpeng G9L 12 min · DC-laden — BMW iX 195 kW, Xpeng G9L 540 kW · Bagageruimte — BMW iX 500 l, Xpeng G9L 935 l.
BMW iX
Een elektrische SUV in het E-segment, met vierwielaandrijving en een WLTP-bereik tot 701 km.
Xpeng G9L
De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.
Profiel tegenover de markt: BMW iX vs Xpeng G9L
BMW iX of Xpeng G9L — wie wint waar
Xpeng G9L leidt 5 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX +110 km
- Accu kWhXpeng G9L +0,9 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng G9L −0,8 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX +177 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX −2,4 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWXpeng G9L +345 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minXpeng G9L −23 min
- Gewicht ↓ kgBMW iX −195 kg
- Bagageruimte lXpeng G9L +435 l
Technische gegevens: BMW iX vs Xpeng G9L
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iXxDrive60 | Xpeng G9LRWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 701 km | 591 km | BMW +110 km |
| Accu | 109,1 kWh | 110 kWh | Xpeng +0,9 kWh |
| Verbruik ↓ | 21,9 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | Xpeng −0,8 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 195 kW | 540 kW | Xpeng +345 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 35 min | 12 min | Xpeng −23 min |
| Actieradius per laadminuut | 14 km/min | 34,5 km/min | Xpeng +20,5 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Xpeng +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 544 pk | 367 pk | BMW +177 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 7 s | BMW −2,4 s |
| Topsnelheid | 200 km/h | 200 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2505 kg | 2700 kg | BMW −195 kg |
| Bagageruimte | 500 l | 935 l | Xpeng +435 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Xpeng |
| Lengte | 4965 mm | 5120 mm | Xpeng +155 mm |
| Breedte | 1970 mm | 1999 mm | Xpeng +29 mm |
| Hoogte | 1695 mm | 1788 mm | Xpeng +93 mm |
| Wielbasis | 3000 mm | 3100 mm | Xpeng +100 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX
Xpeng G9L
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX of Xpeng G9L?
De BMW iX gaat verder: 701 km WLTP tegenover de 591 km van de Xpeng G9L. Dat is een verschil van 110 km.
Waarom heeft de Xpeng G9L een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de BMW iX?
De Xpeng G9L heeft 110 kWh en legt 591 km af, terwijl de BMW iX met zijn accu van 109,1 kWh 701 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 21,1 tegenover 21,9 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX en de Xpeng G9L?
De BMW iX heeft AWD en 544 pk. De Xpeng G9L heeft RWD en 367 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Xpeng G9L — zijn accu van 110 kWh werkt dan als stroombron. De BMW iX biedt dit met 109,1 kWh niet aan.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





