Mercedes EQE SUV vs Xpeng G9L

Mercedes EQE SUV leidt 6 tegen 4

Grootste verschillen: DC-laden — Mercedes EQE SUV 170 kW, Xpeng G9L 540 kW · Laadtijd 10–80% — Mercedes EQE SUV 32 min, Xpeng G9L 12 min · Bagageruimte — Mercedes EQE SUV 520 l, Xpeng G9L 935 l.

Mercedes EQE SUV

De Mercedes EQE SUV is een elektrische SUV in het segment E, en biedt drie verschillende aandrijfconfiguraties en batterijcapaciteiten.

Xpeng G9L

De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.

Profiel tegenover de markt: Mercedes EQE SUV vs Xpeng G9L

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Mercedes EQE SUV of Xpeng G9L — wie wint waar

Mercedes EQE SUV leidt 6 tegen 4

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmMercedes EQE SUV +6 km
    Mercedes EQE SUV
    597
    Xpeng G9L
    591
  • Accu kWhXpeng G9L +14 kWh
    Mercedes EQE SUV
    96
    Xpeng G9L
    110
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmMercedes EQE SUV −1,8 kWh/100 km
    Mercedes EQE SUV
    19,3
    Xpeng G9L
    21,1
  • Vermogen pkMercedes EQE SUV +82 pk
    Mercedes EQE SUV
    449
    Xpeng G9L
    367
  • 0–100 km/h ↓ sMercedes EQE SUV −2,3 s
    Mercedes EQE SUV
    4,7
    Xpeng G9L
    7
  • Topsnelheid km/hMercedes EQE SUV +10 km/h
    Mercedes EQE SUV
    210
    Xpeng G9L
    200
  • DC-laden kWXpeng G9L +370 kW
    Mercedes EQE SUV
    170
    Xpeng G9L
    540
  • AC-laden kWGeen verschil
    Mercedes EQE SUV
    11
    Xpeng G9L
    11
  • Laadtijd ↓ minXpeng G9L −20 min
    Mercedes EQE SUV
    32
    Xpeng G9L
    12
  • Gewicht ↓ kgMercedes EQE SUV −85 kg
    Mercedes EQE SUV
    2615
    Xpeng G9L
    2700
  • Bagageruimte lXpeng G9L +415 l
    Mercedes EQE SUV
    520
    Xpeng G9L
    935

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Mercedes EQE SUV vs Xpeng G9L

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Mercedes EQE SUV vs Xpeng G9L
Belangrijkste parameters Mercedes EQE SUV
EQE 500 4MATIC
Xpeng G9L
RWD Long Range
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius597 km591 kmMercedes +6 km
Accu96 kWh110 kWhXpeng +14 kWh
Verbruik ↓19,3 kWh/100 km21,1 kWh/100 kmMercedes −1,8 kWh/100 km
Laden
DC-laden170 kW540 kWXpeng +370 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓32 min12 minXpeng −20 min
Actieradius per laadminuut13,1 km/min34,5 km/minXpeng +21,4 km/min
Spanning400 V800 VXpeng +400 V
Prestaties en aandrijving
Vermogen449 pk367 pkMercedes +82 pk
0–100 km/h ↓4,7 s7 sMercedes −2,3 s
Topsnelheid210 km/h200 km/hMercedes +10 km/h
AandrijvingAWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2615 kg2700 kgMercedes −85 kg
Bagageruimte520 l935 lXpeng +415 l
V2L (externe stroomvoorziening)NeeJaalleen Xpeng
Lengte4863 mm5120 mmXpeng +257 mm
Breedte1940 mm1999 mmXpeng +59 mm
Hoogte1707 mm1788 mmXpeng +81 mm
Wielbasis3030 mm3100 mmXpeng +70 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Mercedes EQE SUV

Kosten per 100 km5,79
Per maand72
Per jaar869

Xpeng G9L

Kosten per 100 km6,33
Per maand79
Per jaar950

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Mercedes EQE SUV

Xpeng G9L

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Waarom heeft de Xpeng G9L een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Mercedes EQE SUV?

De Xpeng G9L heeft 110 kWh en legt 591 km af, terwijl de Mercedes EQE SUV met zijn accu van 96 kWh 597 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 21,1 tegenover 19,3 kWh/100 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Mercedes EQE SUV en de Xpeng G9L?

De Mercedes EQE SUV heeft AWD en 449 pk. De Xpeng G9L heeft RWD en 367 pk.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Xpeng G9L — zijn accu van 110 kWh werkt dan als stroombron. De Mercedes EQE SUV biedt dit met 96 kWh niet aan.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Xpeng G9L biedt meer: 935 l tegenover 520 l in de Mercedes EQE SUV. Het verschil is 415 l.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.