BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10
BYD Sealion 7 leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, Leapmotor C10 299 pk · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Leapmotor C10 6,6 s · DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, Leapmotor C10 180 kW.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
Leapmotor C10
De Leapmotor C10 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 420 tot 510 km, vermogen van 218 tot 571 pk.
Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10
BYD Sealion 7Excellence AWD
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
BYD Sealion 7 of Leapmotor C10 — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 6 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLeapmotor C10 +8 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +9,4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmLeapmotor C10 −0,2 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +231 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −2,1 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +25 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +50 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgLeapmotor C10 −405 kg
- Bagageruimte lBYD Sealion 7 +85 l
Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Sealion 7Excellence AWD | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 502 km | 510 km | Leapmotor +8 km |
| Accu | 91,3 kWh | 81,9 kWh | BYD +9,4 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,2 kWh/100 km | 18 kWh/100 km | Leapmotor −0,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 230 kW | 180 kW | BYD +50 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 24 min 10–80% | 22 min 30–80% | 2 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,6 km/min | 11,6 km/min | BYD +3 km/min |
| Spanning | — | 800 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 530 pk | 299 pk | BYD +231 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 6,6 s | BYD −2,1 s |
| Topsnelheid | 215 km/h | 190 km/h | BYD +25 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2435 kg | 2030 kg | Leapmotor −405 kg |
| Bagageruimte | 520 l | 435 l | BYD +85 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Leapmotor |
| Lengte | 4830 mm | 4739 mm | BYD +91 mm |
| Breedte | — | 1900 mm | — |
| Hoogte | — | 1680 mm | — |
| Wielbasis | 2930 mm | 2825 mm | BYD +105 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Sealion 7
Leapmotor C10
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
Leapmotor C10
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
BYD Sealion 7vs
Mazda CX-6e
BYD Sealion 7vs
Hyundai Ioniq 5 N
BYD Sealion 7vs
Hyundai Ioniq 5
BYD Sealion 7vs
Xpeng G6
BYD Sealion 7vs
Tesla Model Y
BYD Sealion 7vs
BMW iX4
Leapmotor C10vs
Xpeng G6
Leapmotor C10vs
Kia EV5
Leapmotor C10vs
BYD Seal U
Leapmotor C10vs
Mazda CX-6e
Leapmotor C10vs
Tesla Model Y
Leapmotor C10vs
BMW iX4Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de BYD Sealion 7 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Leapmotor C10?
De BYD Sealion 7 heeft 91,3 kWh en legt 502 km af, terwijl de Leapmotor C10 met zijn accu van 81,9 kWh 510 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,2 tegenover 18 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Sealion 7 en de Leapmotor C10?
De BYD Sealion 7 heeft AWD en 530 pk. De Leapmotor C10 heeft RWD en 299 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Leapmotor C10 — zijn accu van 81,9 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of Leapmotor C10?
De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 299 pk van de Leapmotor C10. Het verschil is 231 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.