BMW iX4 vs BYD Sealion 7
BMW iX4 leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, BYD Sealion 7 230 kW · WLTP-actieradius — BMW iX4 828 km, BYD Sealion 7 502 km · Accu — BMW iX4 108,7 kWh, BYD Sealion 7 91,3 kWh.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs BYD Sealion 7
BMW iX450 xDrive
BYD Sealion 7Excellence AWD
BMW iX4 of BYD Sealion 7 — wie wint waar
BMW iX4 leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +326 km
- Accu kWhBMW iX4 +17,4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,5 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +61 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −0,4 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +5 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +170 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBMW iX4 −3 min
- Gewicht ↓ kgBMW iX4 −130 kg
- Bagageruimte lBYD Sealion 7 +30 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs BYD Sealion 7
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | BYD Sealion 7Excellence AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 502 km | BMW +326 km |
| Accu | 108,7 kWh | 91,3 kWh | BMW +17,4 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 18,2 kWh/100 km | BMW −2,5 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 230 kW | BMW +170 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 24 min | BMW −3 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 14,6 km/min | BMW +13 km/min |
| Spanning | 800 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 530 pk | BYD +61 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 4,5 s | BYD −0,4 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 215 km/h | BYD +5 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 2435 kg | BMW −130 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 520 l | BYD +30 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen BMW |
| Lengte | 4782 mm | 4830 mm | BYD +48 mm |
| Breedte | 1895 mm | — | — |
| Hoogte | 1595 mm | — | — |
| Wielbasis | 2897 mm | 2930 mm | BYD +33 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
BYD Sealion 7
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of BYD Sealion 7?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 502 km van de BYD Sealion 7. Dat is een verschil van 326 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de BMW iX4 — zijn accu van 108,7 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de BYD Sealion 7 tot 230 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 24 min.
Welke is goedkoper in gebruik?
De BMW iX4 verbruikt minder elektriciteit: 15,7 kWh/100 km tegenover 18,2 kWh/100 km in de BYD Sealion 7. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 375 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





