BYD Seal U vs Leapmotor C10
Leapmotor C10 leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: 0–100 km/h — BYD Seal U 9,6 s, Leapmotor C10 6,6 s · Vermogen — BYD Seal U 217 pk, Leapmotor C10 299 pk · DC-laden — BYD Seal U 140 kW, Leapmotor C10 180 kW.
BYD Seal U
De BYD Seal U is een SUV in segment D en biedt twee varianten met voorwielaandrijving (FWD), elk met verschillende batterijcapaciteiten en WLTP-bereiken.
Leapmotor C10
De Leapmotor C10 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 420 tot 510 km, vermogen van 218 tot 571 pk.
Profiel tegenover de markt: BYD Seal U vs Leapmotor C10
BYD Seal UDesign 87 kWh
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
BYD Seal U of Leapmotor C10 — wie wint waar
Leapmotor C10 leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLeapmotor C10 +10 km
- Accu kWhBYD Seal U +5,1 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmLeapmotor C10 −2,5 kWh/100 km
- Vermogen pkLeapmotor C10 +82 pk
- 0–100 km/h ↓ sLeapmotor C10 −3 s
- Topsnelheid km/hLeapmotor C10 +15 km/h
- DC-laden kWLeapmotor C10 +40 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minLeapmotor C10 −6 min
- Gewicht ↓ kgLeapmotor C10 −117 kg
- Bagageruimte lBYD Seal U +117 l
Technische gegevens: BYD Seal U vs Leapmotor C10
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Seal UDesign 87 kWh | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 500 km | 510 km | Leapmotor +10 km |
| Accu | 87 kWh | 81,9 kWh | BYD +5,1 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,5 kWh/100 km | 18 kWh/100 km | Leapmotor −2,5 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 140 kW | 180 kW | Leapmotor +40 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 30–80% ↓ | 28 min | 22 min | Leapmotor −6 min |
| Actieradius per laadminuut | 8,9 km/min | 11,6 km/min | Leapmotor +2,7 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Leapmotor +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 217 pk | 299 pk | Leapmotor +82 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 9,6 s | 6,6 s | Leapmotor −3 s |
| Topsnelheid | 175 km/h | 190 km/h | Leapmotor +15 km/h |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2147 kg | 2030 kg | Leapmotor −117 kg |
| Bagageruimte | 552 l | 435 l | BYD +117 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4785 mm | 4739 mm | BYD +46 mm |
| Breedte | 1890 mm | 1900 mm | Leapmotor +10 mm |
| Hoogte | 1668 mm | 1680 mm | Leapmotor +12 mm |
| Wielbasis | 2765 mm | 2825 mm | Leapmotor +60 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Seal U
Leapmotor C10
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Seal U
Leapmotor C10
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
BYD Seal Uvs
Xpeng G6
BYD Seal Uvs
Kia EV5
BYD Seal Uvs
Hyundai Ioniq 5
BYD Seal Uvs
Mazda CX-6e
BYD Seal Uvs
Hyundai Ioniq 5 N
BYD Seal UvsChangan Deepal S07
BYD Seal Uvs
Tesla Model Y
BYD Seal Uvs
BMW iX4
Leapmotor C10vs
Xpeng G6
Leapmotor C10vs
Kia EV5
Leapmotor C10vs
Mazda CX-6e
Leapmotor C10vs
Tesla Model Y
Leapmotor C10vs
BMW iX4Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de BYD Seal U een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Leapmotor C10?
De BYD Seal U heeft 87 kWh en legt 500 km af, terwijl de Leapmotor C10 met zijn accu van 81,9 kWh 510 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 20,5 tegenover 18 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Seal U en de Leapmotor C10?
De BYD Seal U heeft FWD en 217 pk. De Leapmotor C10 heeft RWD en 299 pk.
Welke is krachtiger — BYD Seal U of Leapmotor C10?
De Leapmotor C10 is sterker: 299 pk tegenover de 217 pk van de BYD Seal U. Het verschil is 82 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BYD Seal U biedt meer: 552 l tegenover 435 l in de Leapmotor C10. Het verschil is 117 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.