Leapmotor C10 vs Xpeng G6

Xpeng G6 leidt 5 tegen 4

Grootste verschillen: DC-laden — Leapmotor C10 180 kW, Xpeng G6 451 kW · Bagageruimte — Leapmotor C10 435 l, Xpeng G6 571 l · Topsnelheid — Leapmotor C10 190 km/h, Xpeng G6 202 km/h.

Leapmotor C10

De Leapmotor C10 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 420 tot 510 km, vermogen van 218 tot 571 pk.

Xpeng G6

De Xpeng G6 is een crossover in segment D en biedt drie aandrijfvarianten, evenals snelladen (DC) tot 451 kW.

Profiel tegenover de markt: Leapmotor C10 vs Xpeng G6

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Leapmotor C10 of Xpeng G6 — wie wint waar

Xpeng G6 leidt 5 tegen 4

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmXpeng G6 +15 km
    Leapmotor C10
    510
    Xpeng G6
    525
  • Accu kWhLeapmotor C10 +1,9 kWh
    Leapmotor C10
    81,9
    Xpeng G6
    80
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng G6 −0,5 kWh/100 km
    Leapmotor C10
    18
    Xpeng G6
    17,5
  • Vermogen pkLeapmotor C10 +3 pk
    Leapmotor C10
    299
    Xpeng G6
    296
  • 0–100 km/h ↓ sLeapmotor C10 −0,1 s
    Leapmotor C10
    6,6
    Xpeng G6
    6,7
  • Topsnelheid km/hXpeng G6 +12 km/h
    Leapmotor C10
    190
    Xpeng G6
    202
  • DC-laden kWXpeng G6 +271 kW
    Leapmotor C10
    180
    Xpeng G6
    451
  • AC-laden kWGeen verschil
    Leapmotor C10
    11
    Xpeng G6
    11
  • Gewicht ↓ kgLeapmotor C10 −85 kg
    Leapmotor C10
    2030
    Xpeng G6
    2115
  • Bagageruimte lXpeng G6 +136 l
    Leapmotor C10
    435
    Xpeng G6
    571

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Leapmotor C10 vs Xpeng G6

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Leapmotor C10 vs Xpeng G6
Belangrijkste parameters Leapmotor C10
Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Xpeng G6
Long Range RWD
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius510 km525 kmXpeng +15 km
Accu81,9 kWh80 kWhLeapmotor +1,9 kWh
Verbruik ↓18 kWh/100 km17,5 kWh/100 kmXpeng −0,5 kWh/100 km
Laden
DC-laden180 kW451 kWXpeng +271 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠22 min 30–80%12 min 10–80%10 min
Actieradius per laadminuut11,6 km/min30,6 km/minXpeng +19 km/min
Spanning800 V800 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen299 pk296 pkLeapmotor +3 pk
0–100 km/h ↓6,6 s6,7 sLeapmotor −0,1 s
Topsnelheid190 km/h202 km/hXpeng +12 km/h
AandrijvingRWDRWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2030 kg2115 kgLeapmotor −85 kg
Bagageruimte435 l571 lXpeng +136 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4739 mm4758 mmXpeng +19 mm
Breedte1900 mm1920 mmXpeng +20 mm
Hoogte1680 mm1650 mmLeapmotor +30 mm
Wielbasis2825 mm2890 mmXpeng +65 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Leapmotor C10

Kosten per 100 km5,4
Per maand67
Per jaar810

Xpeng G6

Kosten per 100 km5,25
Per maand66
Per jaar788

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Leapmotor C10

Xpeng G6

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Leapmotor C10 of Xpeng G6?

De Xpeng G6 gaat verder: 525 km WLTP tegenover de 510 km van de Leapmotor C10. Dat is een verschil van 15 km.

Waarom heeft de Leapmotor C10 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Xpeng G6?

De Leapmotor C10 heeft 81,9 kWh en legt 510 km af, terwijl de Xpeng G6 met zijn accu van 80 kWh 525 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18 tegenover 17,5 kWh/100 km.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Xpeng G6 biedt meer: 571 l tegenover 435 l in de Leapmotor C10. Het verschil is 136 l.

Welke laadt sneller?

De Leapmotor C10 accepteert tot 180 kW DC, de Xpeng G6 tot 451 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.