BMW iX4 vs Xpeng G6

BMW iX4 leidt 6 tegen 4

Grootste verschillen: Laadtijd 10–80% — BMW iX4 21 min, Xpeng G6 12 min · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Xpeng G6 296 pk · WLTP-actieradius — BMW iX4 828 km, Xpeng G6 525 km.

BMW iX4

De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.

Xpeng G6

De Xpeng G6 is een crossover in segment D en biedt drie aandrijfvarianten, evenals snelladen (DC) tot 451 kW.

Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Xpeng G6

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BMW iX4 of Xpeng G6 — wie wint waar

BMW iX4 leidt 6 tegen 4

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBMW iX4 +303 km
    BMW iX4
    828
    Xpeng G6
    525
  • Accu kWhBMW iX4 +28,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Xpeng G6
    80
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1,8 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Xpeng G6
    17,5
  • Vermogen pkBMW iX4 +173 pk
    BMW iX4
    469
    Xpeng G6
    296
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,8 s
    BMW iX4
    4,9
    Xpeng G6
    6,7
  • Topsnelheid km/hBMW iX4 +8 km/h
    BMW iX4
    210
    Xpeng G6
    202
  • DC-laden kWXpeng G6 +51 kW
    BMW iX4
    400
    Xpeng G6
    451
  • AC-laden kWGeen verschil
    BMW iX4
    11
    Xpeng G6
    11
  • Laadtijd ↓ minXpeng G6 −9 min
    BMW iX4
    21
    Xpeng G6
    12
  • Gewicht ↓ kgXpeng G6 −190 kg
    BMW iX4
    2305
    Xpeng G6
    2115
  • Bagageruimte lXpeng G6 +81 l
    BMW iX4
    490
    Xpeng G6
    571

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BMW iX4 vs Xpeng G6

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BMW iX4 vs Xpeng G6
Belangrijkste parameters BMW iX4
50 xDrive
Xpeng G6
Long Range RWD
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius828 km525 kmBMW +303 km
Accu108,7 kWh80 kWhBMW +28,7 kWh
Verbruik ↓15,7 kWh/100 km17,5 kWh/100 kmBMW −1,8 kWh/100 km
Laden
DC-laden400 kW451 kWXpeng +51 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓21 min12 minXpeng −9 min
Actieradius per laadminuut27,6 km/min30,6 km/minXpeng +3 km/min
Spanning800 V800 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen469 pk296 pkBMW +173 pk
0–100 km/h ↓4,9 s6,7 sBMW −1,8 s
Topsnelheid210 km/h202 km/hBMW +8 km/h
AandrijvingAWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2305 kg2115 kgXpeng −190 kg
Bagageruimte490 l571 lXpeng +81 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4782 mm4758 mmBMW +24 mm
Breedte1895 mm1920 mmXpeng +25 mm
Hoogte1595 mm1650 mmXpeng +55 mm
Wielbasis2897 mm2890 mmBMW +7 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BMW iX4

Kosten per 100 km4,71
Per maand59
Per jaar707

Xpeng G6

Kosten per 100 km5,25
Per maand66
Per jaar788

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BMW iX4

Xpeng G6

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Xpeng G6?

De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 525 km van de Xpeng G6. Dat is een verschil van 303 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Xpeng G6?

De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Xpeng G6 heeft RWD en 296 pk.

Welke is krachtiger — BMW iX4 of Xpeng G6?

De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 296 pk van de Xpeng G6. Het verschil is 173 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Xpeng G6 biedt meer: 571 l tegenover 490 l in de BMW iX4. Het verschil is 81 l.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.