BMW iX4 vs Peugeot e-5008
BMW iX4 leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, Peugeot e-5008 160 kW · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Peugeot e-5008 231 pk · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Peugeot e-5008 9,6 s.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Peugeot e-5008
De Peugeot e-5008 is een zevenzits SUV uit het D-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 476 tot 669 km, vermogen van 214 tot 325 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Peugeot e-5008
BMW iX450 xDrive
Peugeot e-5008230 Long Range
BMW iX4 of Peugeot e-5008 — wie wint waar
BMW iX4 leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +159 km
- Accu kWhBMW iX4 +11,8 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,4 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +238 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −4,7 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +40 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +240 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgPeugeot e-5008 −64 kg
- Bagageruimte lPeugeot e-5008 +258 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs Peugeot e-5008
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | 230 Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 669 km | BMW +159 km |
| Accu | 108,7 kWh | 96,9 kWh | BMW +11,8 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 18,1 kWh/100 km | BMW −2,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 160 kW | BMW +240 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 21 min 10–80% | 27 min 20–80% | 6 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 14,9 km/min | BMW +12,7 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 231 pk | BMW +238 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 9,6 s | BMW −4,7 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 170 km/h | BMW +40 km/h |
| Aandrijving | AWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 2241 kg | Peugeot −64 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 748 l | Peugeot +258 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4791 mm | Peugeot +9 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1890 mm | BMW +5 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1690 mm | Peugeot +95 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2900 mm | Peugeot +3 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Peugeot e-5008
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Peugeot e-5008
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Peugeot e-5008?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 669 km van de Peugeot e-5008. Dat is een verschil van 159 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Peugeot e-5008?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Peugeot e-5008 heeft FWD en 231 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Peugeot e-5008?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 231 pk van de Peugeot e-5008. Het verschil is 238 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Peugeot e-5008 biedt meer: 748 l tegenover 490 l in de BMW iX4. Het verschil is 258 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




