BMW iX4 vs GAC Aion V
BMW iX4 leidt 9 tegen 1
Grootste verschillen: Vermogen — BMW iX4 469 pk, GAC Aion V 204 pk · DC-laden — BMW iX4 400 kW, GAC Aion V 180 kW · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, GAC Aion V 8 s.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
GAC Aion V
Een elektrische SUV in het segment D, met een actieradius van 510 km volgens de WLTP-cyclus en een vermogen van 204 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs GAC Aion V
BMW iX450 xDrive
GAC Aion V77 kWh
BMW iX4 of GAC Aion V — wie wint waar
BMW iX4 leidt 9 tegen 1
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +318 km
- Accu kWhBMW iX4 +33,4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +265 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −3,1 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +30 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +220 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBMW iX4 −3 min
- Gewicht ↓ kgGAC Aion V −495 kg
- Bagageruimte lBMW iX4 +48 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs GAC Aion V
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | GAC Aion V77 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 510 km | BMW +318 km |
| Accu | 108,7 kWh | 75,3 kWh | BMW +33,4 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km | BMW −1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 180 kW | BMW +220 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 24 min | BMW −3 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 14,9 km/min | BMW +12,7 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 204 pk | BMW +265 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 8 s | BMW −3,1 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 180 km/h | BMW +30 km/h |
| Aandrijving | AWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 1810 kg | GAC −495 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 442 l | BMW +48 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4605 mm | BMW +177 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1876 mm | BMW +19 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1699 mm | GAC +104 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2775 mm | BMW +122 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
GAC Aion V
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
GAC Aion V
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of GAC Aion V?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 510 km van de GAC Aion V. Dat is een verschil van 318 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de GAC Aion V?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De GAC Aion V heeft FWD en 204 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of GAC Aion V?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 204 pk van de GAC Aion V. Het verschil is 265 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de GAC Aion V tot 180 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 24 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




