Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Togg T10F wygrywa 5 do 4

Największe różnice: Moc — Hyundai Ioniq 6 N 609 KM, Togg T10F 218 KM · 0–100 km/h — Hyundai Ioniq 6 N 3,4 s, Togg T10F 7,5 s · Prędkość maks. — Hyundai Ioniq 6 N 257 km/h, Togg T10F 172 km/h.

Hyundai Ioniq 6 N

Sportowy sedan segmentu D o wysokich osiągach, wyposażony w napęd na obie osie i szybkie ładowanie DC.

Togg T10F

Togg T10F to sedan z segmentu D, w roczniku 2026 w trzech wariantach: zasięg WLTP od 335 do 610 km, moc od 218 do 435 KM.

Profil na tle rynku: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Hyundai Ioniq 6 N czy Togg T10F — kto wygrywa w czym

Togg T10F wygrywa 5 do 4

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmTogg T10F +123 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    487
    Togg T10F
    610
  • Bateria kWhTogg T10F +4,5 kWh
    Hyundai Ioniq 6 N
    84
    Togg T10F
    88,5
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmTogg T10F −1,3 kWh/100 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    18,7
    Togg T10F
    17,4
  • Moc KMHyundai Ioniq 6 N +391 KM
    Hyundai Ioniq 6 N
    609
    Togg T10F
    218
  • 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −4,1 s
    Hyundai Ioniq 6 N
    3,4
    Togg T10F
    7,5
  • Prędkość maks. km/hHyundai Ioniq 6 N +85 km/h
    Hyundai Ioniq 6 N
    257
    Togg T10F
    172
  • Ładowanie DC kWHyundai Ioniq 6 N +80 kW
    Hyundai Ioniq 6 N
    260
    Togg T10F
    180
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    Hyundai Ioniq 6 N
    11
    Togg T10F
    11
  • Masa ↓ kgTogg T10F −87 kg
    Hyundai Ioniq 6 N
    2166
    Togg T10F
    2079
  • Bagażnik lTogg T10F +134 l
    Hyundai Ioniq 6 N
    371
    Togg T10F
    505

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Kluczowe parametry Hyundai Ioniq 6 N
N
Togg T10F
V1 RWD Long Range
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP487 km610 kmTogg +123 km
Bateria84 kWh88,5 kWhTogg +4,5 kWh
Zużycie ↓18,7 kWh/100 km17,4 kWh/100 kmTogg −1,3 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC260 kW180 kWHyundai +80 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie ⚠18 min 10–80%28 min 20–80%10 min
Zasięg na minutę ładowania18,9 km/min13,1 km/minHyundai +5,8 km/min
Napięcie800 V——
Osiągi i napęd
Moc609 KM218 KMHyundai +391 KM
0–100 km/h ↓3,4 s7,5 sHyundai −4,1 s
Prędkość maks.257 km/h172 km/hHyundai +85 km/h
NapędAWDRWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓2166 kg2079 kgTogg −87 kg
Bagażnik371 l505 lTogg +134 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4935 mm4830 mmHyundai +105 mm
Szerokość1940 mm1881 mmHyundai +59 mm
Wysokość1495 mm1553 mmTogg +58 mm
Rozstaw osi2965 mm2890 mmHyundai +75 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Hyundai Ioniq 6 N

Koszt na 100 km5,61
Miesięcznie70
Rocznie841

Togg T10F

Koszt na 100 km5,22
Miesięcznie65
Rocznie783

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Hyundai Ioniq 6 N

Togg T10F

Inne porównania w tej klasie: Sedan, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Hyundai Ioniq 6 N czy Togg T10F?

Dalej jedzie Togg T10F: 610 km WLTP wobec 487 km, jakie podaje Hyundai Ioniq 6 N. Różnica to 123 km.

Czym różni się napęd Hyundai Ioniq 6 N i Togg T10F?

Hyundai Ioniq 6 N ma napęd AWD i 609 KM. Togg T10F ma RWD i 218 KM.

Który jest mocniejszy — Hyundai Ioniq 6 N czy Togg T10F?

Mocniejszy jest Hyundai Ioniq 6 N: 609 KM wobec 218 KM, jakie ma Togg T10F. Różnica to 391 KM.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści Togg T10F: 505 l wobec 371 l w Hyundai Ioniq 6 N. Różnica to 134 l.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.