Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5

MG IM5 wygrywa 6 do 4

Największe różnice: Ładowanie DC — Hyundai Ioniq 6 N 260 kW, MG IM5 396 kW · Moc — Hyundai Ioniq 6 N 609 KM, MG IM5 407 KM · Zasięg WLTP — Hyundai Ioniq 6 N 487 km, MG IM5 710 km.

Hyundai Ioniq 6 N

Sportowy sedan segmentu D o wysokich osiągach, wyposażony w napęd na obie osie i szybkie ładowanie DC.

MG IM5

MG IM5 to sedan z segmentu D oferujący trzy warianty napędu o mocy od 295 KM do 751 KM.

Profil na tle rynku: Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5

Zasięg WLTPBateriaMocŁadowanie DC0–100 km/h

Hyundai Ioniq 6 N czy MG IM5 — kto wygrywa w czym

MG IM5 wygrywa 6 do 4

Kliknij wycinek koła, żeby zobaczyć tylko te metryki. Słupek pokazuje, gdzie auto stoi na tle całego katalogu.

  • Zasięg WLTP kmMG IM5 +223 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    487
    MG IM5
    710
  • Bateria kWhMG IM5 +12,5 kWh
    Hyundai Ioniq 6 N
    84
    MG IM5
    96,5
  • Zużycie ↓ kWh/100 kmMG IM5 −2,7 kWh/100 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    18,7
    MG IM5
    16
  • Moc KMHyundai Ioniq 6 N +202 KM
    Hyundai Ioniq 6 N
    609
    MG IM5
    407
  • 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −1,5 s
    Hyundai Ioniq 6 N
    3,4
    MG IM5
    4,9
  • Prędkość maks. km/hHyundai Ioniq 6 N +37 km/h
    Hyundai Ioniq 6 N
    257
    MG IM5
    220
  • Ładowanie DC kWMG IM5 +136 kW
    Hyundai Ioniq 6 N
    260
    MG IM5
    396
  • Ładowanie AC kWBez różnicy
    Hyundai Ioniq 6 N
    11
    MG IM5
    11
  • Ładowanie ↓ minMG IM5 −1 min
    Hyundai Ioniq 6 N
    18
    MG IM5
    17
  • Masa ↓ kgHyundai Ioniq 6 N −44 kg
    Hyundai Ioniq 6 N
    2166
    MG IM5
    2210
  • Bagażnik lMG IM5 +86 l
    Hyundai Ioniq 6 N
    371
    MG IM5
    457

Dodaj trzecie auto

Dane techniczne: Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5

Pogrubienie i podkreślenie = lepsza wartość · ↓ = mniej znaczy lepiej · — = brak danych

Dane techniczne: Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5
Kluczowe parametry Hyundai Ioniq 6 N
N
MG IM5
Premium
Różnica
Zasięg i energia
Zasięg WLTP487 km710 kmMG +223 km
Bateria84 kWh96,5 kWhMG +12,5 kWh
Zużycie ↓18,7 kWh/100 km16 kWh/100 kmMG −2,7 kWh/100 km
Ładowanie
Ładowanie DC260 kW396 kWMG +136 kW
Ładowanie AC11 kW11 kWBez różnicy
Ładowanie 10–80% ↓18 min17 minMG −1 min
Zasięg na minutę ładowania18,9 km/min29,2 km/minMG +10,3 km/min
Napięcie800 V800 VBez różnicy
Osiągi i napęd
Moc609 KM407 KMHyundai +202 KM
0–100 km/h ↓3,4 s4,9 sHyundai −1,5 s
Prędkość maks.257 km/h220 km/hHyundai +37 km/h
NapędAWDRWDinny typ
Praktyczność
Masa ↓2166 kg2210 kgHyundai −44 kg
Bagażnik371 l457 lMG +86 l
V2L (zasilanie zewnętrzne)TakTak—
Długość4935 mm4931 mmHyundai +4 mm
Szerokość1940 mm1960 mmMG +20 mm
Wysokość1495 mm1474 mmHyundai +21 mm
Rozstaw osi2965 mm2950 mmHyundai +15 mm

Lepsza wartość w wierszu jest pogrubiona i podkreślona kolorem auta. Metryki oznaczone ↓ — mniej znaczy lepiej. Wymiary pokazane bez wskazania zwycięzcy.

Kalkulator kosztu energii

Hyundai Ioniq 6 N

Koszt na 100 km5,61
Miesięcznie70
Rocznie841

MG IM5

Koszt na 100 km4,8
Miesięcznie60
Rocznie720

Kwoty w Twojej walucie — ceny podaj w walucie, której używasz.

Recenzje wideo obu modeli

Hyundai Ioniq 6 N

MG IM5

Inne porównania w tej klasie: Sedan, segment D

Częste pytania o to porównanie

Który ma większy zasięg — Hyundai Ioniq 6 N czy MG IM5?

Dalej jedzie MG IM5: 710 km WLTP wobec 487 km, jakie podaje Hyundai Ioniq 6 N. Różnica to 223 km.

Czym różni się napęd Hyundai Ioniq 6 N i MG IM5?

Hyundai Ioniq 6 N ma napęd AWD i 609 KM. MG IM5 ma RWD i 407 KM.

Który jest mocniejszy — Hyundai Ioniq 6 N czy MG IM5?

Mocniejszy jest Hyundai Ioniq 6 N: 609 KM wobec 407 KM, jakie ma MG IM5. Różnica to 202 KM.

Który ma większy bagażnik?

Więcej mieści MG IM5: 457 l wobec 371 l w Hyundai Ioniq 6 N. Różnica to 86 l.

Dane techniczne pochodzą z oficjalnych materiałów producentów i staramy się je weryfikować, ale producent może zmienić specyfikację bez zapowiedzi, a pomyłki się zdarzają. Przed decyzją zakupową potwierdź parametry u sprzedawcy — nie ponosimy odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych na podstawie tych danych. Pełne zastrzeżenia

Zasięg, zużycie i masę podajemy dla konfiguracji bazowej: producenci homologują je w widełkach zależnych od kół i wyposażenia (np. 533–592 km), a my bierzemy wariant najlżejszy, na najmniejszych felgach — czyli najkorzystniejszy. Ten sam model na większych kołach pojedzie krócej.