Leapmotor T03 vs Smart #2
Smart #2 leidt 5 tegen 2
Grootste verschillen: Bagageruimte — Leapmotor T03 210 l, Smart #2 305 l · DC-laden — Leapmotor T03 45 kW, Smart #2 65 kW · Vermogen — Leapmotor T03 95 pk, Smart #2 82 pk.
Leapmotor T03
De Leapmotor T03 is een compacte stadshatchback uit het A-segment met een accu van 37,3 kWh en een WLTP-actieradius van 275 km in modeljaar 2026.
Smart #2
De Smart #2 is een compacte stadsauto voor twee personen in het A-segment: met een batterij van 35,8 kWh, een WLTP-bereik van 290 km, een vermogen van 82 pk en DC-opladen tot 65 kW.
Profiel tegenover de markt: Leapmotor T03 vs Smart #2
Leapmotor T03Electric · modeljaar 2026
Smart #2Pure+
Leapmotor T03 of Smart #2 — wie wint waar
Smart #2 leidt 5 tegen 2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmSmart #2 +15 km
- Accu kWhLeapmotor T03 +1,5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmGeen verschil
- Vermogen pkLeapmotor T03 +13 pk
- 0–100 km/h ↓ sSmart #2 −1,1 s
- Topsnelheid km/hSmart #2 +10 km/h
- DC-laden kWSmart #2 +20 kW
- AC-laden kWGeen gegevens
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lSmart #2 +95 l
Technische gegevens: Leapmotor T03 vs Smart #2
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Leapmotor T03Electric · modeljaar 2026 | Smart #2Pure+ | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 275 km | 290 km | Smart +15 km |
| Accu | 37,3 kWh | 35,8 kWh | Leapmotor +1,5 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,6 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km | Geen verschil |
| Laden | |||
| DC-laden | 45 kW | 65 kW | Smart +20 kW |
| AC-laden | — | 11 kW | — |
| Laadtijd 30–80% ↓ | 36 min | — | — |
| Actieradius per laadminuut | 3,8 km/min | — | — |
| Spanning | — | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 95 pk | 82 pk | Leapmotor +13 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 12,7 s | 11,6 s | Smart −1,1 s |
| Topsnelheid | 130 km/h | 140 km/h | Smart +10 km/h |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1140 kg | — |
| Bagageruimte | 210 l | 305 l | Smart +95 l |
| Lengte | 3620 mm | 2746 mm | Leapmotor +874 mm |
| Breedte | — | 1760 mm | — |
| Hoogte | — | 1555 mm | — |
| Wielbasis | — | 1875 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Leapmotor T03
Smart #2
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Leapmotor T03
Smart #2
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment A
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Leapmotor T03 of Smart #2?
De Smart #2 gaat verder: 290 km WLTP tegenover de 275 km van de Leapmotor T03. Dat is een verschil van 15 km.
Waarom heeft de Leapmotor T03 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Smart #2?
De Leapmotor T03 heeft 37,3 kWh en legt 275 km af, terwijl de Smart #2 met zijn accu van 35,8 kWh 290 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 13,6 tegenover 13,6 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Leapmotor T03 en de Smart #2?
De Leapmotor T03 heeft FWD en 95 pk. De Smart #2 heeft RWD en 82 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Smart #2 biedt meer: 305 l tegenover 210 l in de Leapmotor T03. Het verschil is 95 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.
