Cupra Raval vs Renault 5 E-Tech
Cupra Raval leidt 7 tegen 1
Grootste verschillen: Vermogen — Cupra Raval 211 pk, Renault 5 E-Tech 150 pk · Bagageruimte — Cupra Raval 441 l, Renault 5 E-Tech 326 l · 0–100 km/h — Cupra Raval 7,1 s, Renault 5 E-Tech 7,9 s.
Cupra Raval
De Cupra Raval is een compacte stadshatchback uit het B-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 328 tot 444 km, vermogen van 135 tot 226 pk.
Renault 5 E-Tech
De Renault 5 E-Tech is een elektrische hatchback van het segment B met voorwielaandrijving (FWD): hij heeft een vermogen van 95–150 pk, een bereik tot 430 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 100 kW.
Profiel tegenover de markt: Cupra Raval vs Renault 5 E-Tech
Cupra Raval52 kWh
Renault 5 E-TechComfort Range 150
Cupra Raval of Renault 5 E-Tech — wie wint waar
Cupra Raval leidt 7 tegen 1
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmCupra Raval +14 km
- Accu kWhGeen verschil
- Verbruik ↓ kWh/100 kmCupra Raval −0,6 kWh/100 km
- Vermogen pkCupra Raval +61 pk
- 0–100 km/h ↓ sCupra Raval −0,8 s
- Topsnelheid km/hCupra Raval +10 km/h
- DC-laden kWCupra Raval +5 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgRenault 5 E-Tech −161 kg
- Bagageruimte lCupra Raval +115 l
Technische gegevens: Cupra Raval vs Renault 5 E-Tech
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Cupra Raval52 kWh | Renault 5 E-TechComfort Range 150 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 444 km | 430 km | Cupra +14 km |
| Accu | 52 kWh | 52 kWh | Geen verschil |
| Verbruik ↓ | 13,6 kWh/100 km | 14,2 kWh/100 km | Cupra −0,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 105 kW | 100 kW | Cupra +5 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 28 min 10–80% | 30 min 15–80% | 2 min |
| Actieradius per laadminuut | 11,1 km/min | 9,3 km/min | Cupra +1,8 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 211 pk | 150 pk | Cupra +61 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,1 s | 7,9 s | Cupra −0,8 s |
| Topsnelheid | 160 km/h | 150 km/h | Cupra +10 km/h |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1610 kg | 1449 kg | Renault −161 kg |
| Bagageruimte | 441 l | 326 l | Cupra +115 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4046 mm | 3922 mm | Cupra +124 mm |
| Breedte | 1784 mm | 1774 mm | Cupra +10 mm |
| Hoogte | 1514 mm | 1498 mm | Cupra +16 mm |
| Wielbasis | 2599 mm | 2540 mm | Cupra +59 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Cupra Raval
Renault 5 E-Tech
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Cupra Raval
Renault 5 E-Tech
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Cupra Raval of Renault 5 E-Tech?
De Cupra Raval gaat verder: 444 km WLTP tegenover de 430 km van de Renault 5 E-Tech. Dat is een verschil van 14 km.
Welke is krachtiger — Cupra Raval of Renault 5 E-Tech?
De Cupra Raval is sterker: 211 pk tegenover de 150 pk van de Renault 5 E-Tech. Het verschil is 61 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Cupra Raval biedt meer: 441 l tegenover 326 l in de Renault 5 E-Tech. Het verschil is 115 l.
Welke laadt sneller?
De Cupra Raval accepteert tot 105 kW DC, de Renault 5 E-Tech tot 100 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




