Cupra Raval vs GWM Ora 03
Cupra Raval leidt 6 tegen 2
Grootste verschillen: Bagageruimte — Cupra Raval 441 l, GWM Ora 03 228 l · DC-laden — Cupra Raval 105 kW, GWM Ora 03 67 kW · Vermogen — Cupra Raval 211 pk, GWM Ora 03 171 pk.
Cupra Raval
De Cupra Raval is een compacte stadshatchback uit het B-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 328 tot 444 km, vermogen van 135 tot 226 pk.
GWM Ora 03
De GWM Ora 03 is een elektrische hatchback in het segment B, die twee batterijcapaciteitsvarianten biedt met hetzelfde vermogen van de aandrijfunit.
Profiel tegenover de markt: Cupra Raval vs GWM Ora 03
Cupra Raval52 kWh
GWM Ora 0363 kWh
Cupra Raval of GWM Ora 03 — wie wint waar
Cupra Raval leidt 6 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmCupra Raval +24 km
- Accu kWhGWM Ora 03 +11 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmCupra Raval −2,9 kWh/100 km
- Vermogen pkCupra Raval +40 pk
- 0–100 km/h ↓ sCupra Raval −1,1 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWCupra Raval +38 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgGWM Ora 03 −30 kg
- Bagageruimte lCupra Raval +213 l
Technische gegevens: Cupra Raval vs GWM Ora 03
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Cupra Raval52 kWh | GWM Ora 0363 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 444 km | 420 km | Cupra +24 km |
| Accu | 52 kWh | 63 kWh | GWM Ora +11 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,6 kWh/100 km | 16,5 kWh/100 km | Cupra −2,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 105 kW | 67 kW | Cupra +38 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 28 min 10–80% | 48 min 15–80% | 20 min |
| Actieradius per laadminuut | 11,1 km/min | 5,7 km/min | Cupra +5,4 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 211 pk | 171 pk | Cupra +40 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,1 s | 8,2 s | Cupra −1,1 s |
| Topsnelheid | 160 km/h | 160 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1610 kg | 1580 kg | GWM Ora −30 kg |
| Bagageruimte | 441 l | 228 l | Cupra +213 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4046 mm | 4235 mm | GWM Ora +189 mm |
| Breedte | 1784 mm | 1825 mm | GWM Ora +41 mm |
| Hoogte | 1514 mm | 1603 mm | GWM Ora +89 mm |
| Wielbasis | 2599 mm | 2650 mm | GWM Ora +51 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Cupra Raval
GWM Ora 03
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Cupra Raval
GWM Ora 03
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Cupra Raval of GWM Ora 03?
De Cupra Raval gaat verder: 444 km WLTP tegenover de 420 km van de GWM Ora 03. Dat is een verschil van 24 km.
Waarom heeft de GWM Ora 03 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Cupra Raval?
De GWM Ora 03 heeft 63 kWh en legt 420 km af, terwijl de Cupra Raval met zijn accu van 52 kWh 444 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 16,5 tegenover 13,6 kWh/100 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Cupra Raval biedt meer: 441 l tegenover 228 l in de GWM Ora 03. Het verschil is 213 l.
Welke laadt sneller?
De Cupra Raval accepteert tot 105 kW DC, de GWM Ora 03 tot 67 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




