Cupra Raval vs Nissan Micra

Cupra Raval leidt 7 tegen 1

Grootste verschillen: Vermogen — Cupra Raval 211 pk, Nissan Micra 150 pk · Bagageruimte — Cupra Raval 441 l, Nissan Micra 326 l · 0–100 km/h — Cupra Raval 7,1 s, Nissan Micra 8 s.

Cupra Raval

De Cupra Raval is een compacte stadshatchback uit het B-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 328 tot 444 km, vermogen van 135 tot 226 pk.

Nissan Micra

De Nissan Micra (MY2026) is een compacte auto van het type hatchback in segment B, met twee varianten qua actieradius en vermogen, en wordt aangedreven door de voorwielen (FWD).

Profiel tegenover de markt: Cupra Raval vs Nissan Micra

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Cupra Raval of Nissan Micra — wie wint waar

Cupra Raval leidt 7 tegen 1

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmCupra Raval +28 km
    Cupra Raval
    444
    Nissan Micra
    416
  • Accu kWhGeen verschil
    Cupra Raval
    52
    Nissan Micra
    52
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmCupra Raval −1,1 kWh/100 km
    Cupra Raval
    13,6
    Nissan Micra
    14,7
  • Vermogen pkCupra Raval +61 pk
    Cupra Raval
    211
    Nissan Micra
    150
  • 0–100 km/h ↓ sCupra Raval −0,9 s
    Cupra Raval
    7,1
    Nissan Micra
    8
  • Topsnelheid km/hCupra Raval +10 km/h
    Cupra Raval
    160
    Nissan Micra
    150
  • DC-laden kWCupra Raval +5 kW
    Cupra Raval
    105
    Nissan Micra
    100
  • AC-laden kWGeen verschil
    Cupra Raval
    11
    Nissan Micra
    11
  • Gewicht ↓ kgNissan Micra −158 kg
    Cupra Raval
    1610
    Nissan Micra
    1452
  • Bagageruimte lCupra Raval +115 l
    Cupra Raval
    441
    Nissan Micra
    326

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Cupra Raval vs Nissan Micra

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Cupra Raval vs Nissan Micra
Belangrijkste parameters Cupra Raval
52 kWh
Nissan Micra
52 kWh
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius444 km416 kmCupra +28 km
Accu52 kWh52 kWhGeen verschil
Verbruik ↓13,6 kWh/100 km14,7 kWh/100 kmCupra −1,1 kWh/100 km
Laden
DC-laden105 kW100 kWCupra +5 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠28 min 10–80%30 min 15–80%2 min
Actieradius per laadminuut11,1 km/min9 km/minCupra +2,1 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen211 pk150 pkCupra +61 pk
0–100 km/h ↓7,1 s8 sCupra −0,9 s
Topsnelheid160 km/h150 km/hCupra +10 km/h
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1610 kg1452 kgNissan −158 kg
Bagageruimte441 l326 lCupra +115 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4046 mm3974 mmCupra +72 mm
Breedte1784 mm1774 mmCupra +10 mm
Hoogte1514 mm1499 mmCupra +15 mm
Wielbasis2599 mm2541 mmCupra +58 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Cupra Raval

Kosten per 100 km4,08
Per maand51
Per jaar612

Nissan Micra

Kosten per 100 km4,41
Per maand55
Per jaar661

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Cupra Raval

Nissan Micra

Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Cupra Raval of Nissan Micra?

De Cupra Raval gaat verder: 444 km WLTP tegenover de 416 km van de Nissan Micra. Dat is een verschil van 28 km.

Welke is krachtiger — Cupra Raval of Nissan Micra?

De Cupra Raval is sterker: 211 pk tegenover de 150 pk van de Nissan Micra. Het verschil is 61 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Cupra Raval biedt meer: 441 l tegenover 326 l in de Nissan Micra. Het verschil is 115 l.

Welke laadt sneller?

De Cupra Raval accepteert tot 105 kW DC, de Nissan Micra tot 100 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.