Cupra Raval vs Mini Cooper Electric

Cupra Raval leidt 6 tegen 4

Grootste verschillen: Bagageruimte — Cupra Raval 441 l, Mini Cooper Electric 210 l · WLTP-actieradius — Cupra Raval 444 km, Mini Cooper Electric 400 km · DC-laden — Cupra Raval 105 kW, Mini Cooper Electric 95 kW.

Cupra Raval

De Cupra Raval is een compacte stadshatchback uit het B-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 328 tot 444 km, vermogen van 135 tot 226 pk.

Mini Cooper Electric

De Mini Cooper Electric is een hatchback in segment B, die verkrijgbaar is in drie uitvoeringen met verschillende motorvermogens en actieradiussen.

Profiel tegenover de markt: Cupra Raval vs Mini Cooper Electric

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Cupra Raval of Mini Cooper Electric — wie wint waar

Cupra Raval leidt 6 tegen 4

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmCupra Raval +44 km
    Cupra Raval
    444
    Mini Cooper Electric
    400
  • Accu kWhCupra Raval +2,8 kWh
    Cupra Raval
    52
    Mini Cooper Electric
    49,2
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmCupra Raval −1,1 kWh/100 km
    Cupra Raval
    13,6
    Mini Cooper Electric
    14,7
  • Vermogen pkMini Cooper Electric +7 pk
    Cupra Raval
    211
    Mini Cooper Electric
    218
  • 0–100 km/h ↓ sMini Cooper Electric −0,4 s
    Cupra Raval
    7,1
    Mini Cooper Electric
    6,7
  • Topsnelheid km/hMini Cooper Electric +10 km/h
    Cupra Raval
    160
    Mini Cooper Electric
    170
  • DC-laden kWCupra Raval +10 kW
    Cupra Raval
    105
    Mini Cooper Electric
    95
  • AC-laden kWGeen verschil
    Cupra Raval
    11
    Mini Cooper Electric
    11
  • Laadtijd ↓ minCupra Raval −2 min
    Cupra Raval
    28
    Mini Cooper Electric
    30
  • Gewicht ↓ kgMini Cooper Electric −5 kg
    Cupra Raval
    1610
    Mini Cooper Electric
    1605
  • Bagageruimte lCupra Raval +231 l
    Cupra Raval
    441
    Mini Cooper Electric
    210

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Cupra Raval vs Mini Cooper Electric

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Cupra Raval vs Mini Cooper Electric
Belangrijkste parameters Cupra Raval
52 kWh
Mini Cooper Electric
SE
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius444 km400 kmCupra +44 km
Accu52 kWh49,2 kWhCupra +2,8 kWh
Verbruik ↓13,6 kWh/100 km14,7 kWh/100 kmCupra −1,1 kWh/100 km
Laden
DC-laden105 kW95 kWCupra +10 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓28 min30 minCupra −2 min
Actieradius per laadminuut11,1 km/min9,3 km/minCupra +1,8 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen211 pk218 pkMini +7 pk
0–100 km/h ↓7,1 s6,7 sMini −0,4 s
Topsnelheid160 km/h170 km/hMini +10 km/h
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1610 kg1605 kgMini −5 kg
Bagageruimte441 l210 lCupra +231 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaNeealleen Cupra
Lengte4046 mm3858 mmCupra +188 mm
Breedte1784 mm1756 mmCupra +28 mm
Hoogte1514 mm1460 mmCupra +54 mm
Wielbasis2599 mm2526 mmCupra +73 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Cupra Raval

Kosten per 100 km4,08
Per maand51
Per jaar612

Mini Cooper Electric

Kosten per 100 km4,41
Per maand55
Per jaar661

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Cupra Raval

Mini Cooper Electric

Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Cupra Raval of Mini Cooper Electric?

De Cupra Raval gaat verder: 444 km WLTP tegenover de 400 km van de Mini Cooper Electric. Dat is een verschil van 44 km.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Cupra Raval — zijn accu van 52 kWh werkt dan als stroombron. De Mini Cooper Electric biedt dit met 49,2 kWh niet aan.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Cupra Raval biedt meer: 441 l tegenover 210 l in de Mini Cooper Electric. Het verschil is 231 l.

Welke laadt sneller?

De Cupra Raval accepteert tot 105 kW DC, de Mini Cooper Electric tot 95 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 28 en 30 min.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.