Mini Cooper Electric vs Peugeot e-208
Peugeot e-208 leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: Bagageruimte — Mini Cooper Electric 210 l, Peugeot e-208 309 l · Vermogen — Mini Cooper Electric 218 pk, Peugeot e-208 156 pk · 0–100 km/h — Mini Cooper Electric 6,7 s, Peugeot e-208 8,2 s.
Mini Cooper Electric
De Mini Cooper Electric is een hatchback in segment B, die verkrijgbaar is in drie uitvoeringen met verschillende motorvermogens en actieradiussen.
Peugeot e-208
De Peugeot e-208 is een hatchback uit het B-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 361 tot 433 km, vermogen van 136 tot 281 pk.
Profiel tegenover de markt: Mini Cooper Electric vs Peugeot e-208
Mini Cooper Electric of Peugeot e-208 — wie wint waar
Peugeot e-208 leidt 5 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmPeugeot e-208 +33 km
- Accu kWhPeugeot e-208 +1,8 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmMini Cooper Electric −0,2 kWh/100 km
- Vermogen pkMini Cooper Electric +62 pk
- 0–100 km/h ↓ sMini Cooper Electric −1,5 s
- Topsnelheid km/hMini Cooper Electric +20 km/h
- DC-laden kWPeugeot e-208 +5 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgPeugeot e-208 −150 kg
- Bagageruimte lPeugeot e-208 +99 l
Technische gegevens: Mini Cooper Electric vs Peugeot e-208
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Mini Cooper ElectricSE | GT 156 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 400 km | 433 km | Peugeot +33 km |
| Accu | 49,2 kWh | 51 kWh | Peugeot +1,8 kWh |
| Verbruik ↓ | 14,7 kWh/100 km | 14,9 kWh/100 km | Mini −0,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 95 kW | 100 kW | Peugeot +5 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 30 min 10–80% | 35 min 0–80% | 5 min |
| Actieradius per laadminuut | 9,3 km/min | 9,9 km/min | Peugeot +0,6 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 218 pk | 156 pk | Mini +62 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,7 s | 8,2 s | Mini −1,5 s |
| Topsnelheid | 170 km/h | 150 km/h | Mini +20 km/h |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1605 kg | 1455 kg | Peugeot −150 kg |
| Bagageruimte | 210 l | 309 l | Peugeot +99 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Peugeot |
| Lengte | 3858 mm | 4055 mm | Peugeot +197 mm |
| Breedte | 1756 mm | 1745 mm | Mini +11 mm |
| Hoogte | 1460 mm | 1430 mm | Mini +30 mm |
| Wielbasis | 2526 mm | 2540 mm | Peugeot +14 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Mini Cooper Electric
Peugeot e-208
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Mini Cooper Electric
Peugeot e-208
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B
Mini Cooper Electricvs
Nissan Micra
Mini Cooper Electricvs
Alpine A290
Mini Cooper Electricvs
Renault 5 E-Tech
Mini Cooper Electricvs
Volkswagen ID. Polo
Mini Cooper Electricvs
Nio Firefly
Renault 5 E-Tech
Opel Corsa Electric
Volkswagen ID. Polo
Nio FireflyVeelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Mini Cooper Electric of Peugeot e-208?
De Peugeot e-208 gaat verder: 433 km WLTP tegenover de 400 km van de Mini Cooper Electric. Dat is een verschil van 33 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Peugeot e-208 — zijn accu van 51 kWh werkt dan als stroombron. De Mini Cooper Electric biedt dit met 49,2 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — Mini Cooper Electric of Peugeot e-208?
De Mini Cooper Electric is sterker: 218 pk tegenover de 156 pk van de Peugeot e-208. Het verschil is 62 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Peugeot e-208 biedt meer: 309 l tegenover 210 l in de Mini Cooper Electric. Het verschil is 99 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.