BYD Atto 8 vs Porsche Cayenne Electric

Gelijkspel: 2-2

Grootste verschillen: 0–100 km/h — BYD Atto 8 8 s, Porsche Cayenne Electric 3,8 s · Vermogen — BYD Atto 8 462 pk, Porsche Cayenne Electric 544 pk · Verbruik — BYD Atto 8 17,6 kWh/100 km, Porsche Cayenne Electric 19,5 kWh/100 km.

BYD Atto 8

De BYD Atto 8 is een zevenzitterige SUV in segment E met een batterij van 115 kWh: het bereik volgens WLTP ligt tussen de 602 en 653 km, en het vermogen varieert van 462 tot 775 pk.

Porsche Cayenne Electric

De Porsche Cayenne Electric is een elektrische SUV in het E-segment en biedt drie motorvarianten met een vermogen van 408 tot 857 pk.

Profiel tegenover de markt: BYD Atto 8 vs Porsche Cayenne Electric

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BYD Atto 8 of Porsche Cayenne Electric — wie wint waar

Gelijkspel: 2-2

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmGeen verschil
    BYD Atto 8
    653
    Porsche Cayenne Electric
    653
  • Accu kWhBYD Atto 8 +2 kWh
    BYD Atto 8
    115
    Porsche Cayenne Electric
    113
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Atto 8 −1,9 kWh/100 km
    BYD Atto 8
    17,6
    Porsche Cayenne Electric
    19,5
  • Vermogen pkPorsche Cayenne Electric +82 pk
    BYD Atto 8
    462
    Porsche Cayenne Electric
    544
  • 0–100 km/h ↓ sPorsche Cayenne Electric −4,2 s
    BYD Atto 8
    8
    Porsche Cayenne Electric
    3,8
  • Topsnelheid km/hGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    250
  • DC-laden kWGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    400
  • AC-laden kWGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    16
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    2555
  • Bagageruimte lGeen gegevens
    BYD Atto 8
    —
    Porsche Cayenne Electric
    781

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BYD Atto 8 vs Porsche Cayenne Electric

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BYD Atto 8 vs Porsche Cayenne Electric
Belangrijkste parameters BYD Atto 8
Design
Porsche Cayenne Electric
S Electric
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius653 km653 kmGeen verschil
Accu115 kWh113 kWhBYD +2 kWh
Verbruik ↓17,6 kWh/100 km19,5 kWh/100 kmBYD −1,9 kWh/100 km
Laden
DC-laden—400 kW—
AC-laden—11 kW—
Laadtijd 10–80% ↓—16 min—
Actieradius per laadminuut—28,6 km/min—
Spanning—800 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen462 pk544 pkPorsche +82 pk
0–100 km/h ↓8 s3,8 sPorsche −4,2 s
Topsnelheid—250 km/h—
AandrijvingRWDAWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—2555 kg—
Bagageruimte—781 l—
Lengte5040 mm4991 mmBYD +49 mm
Breedte1996 mm1980 mmBYD +16 mm
Hoogte1760 mm1674 mmBYD +86 mm
Wielbasis—3023 mm—

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BYD Atto 8

Kosten per 100 km5,28
Per maand66
Per jaar792

Porsche Cayenne Electric

Kosten per 100 km5,85
Per maand73
Per jaar878

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BYD Atto 8

Porsche Cayenne Electric

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Atto 8 en de Porsche Cayenne Electric?

De BYD Atto 8 heeft RWD en 462 pk. De Porsche Cayenne Electric heeft AWD en 544 pk.

Welke is goedkoper in gebruik?

De BYD Atto 8 verbruikt minder elektriciteit: 17,6 kWh/100 km tegenover 19,5 kWh/100 km in de Porsche Cayenne Electric. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 285 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.