Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L
Porsche Cayenne Electric leidt 7 tegen 3
Grootste verschillen: 0–100 km/h — Porsche Cayenne Electric 3,8 s, Xpeng G9L 7 s · Vermogen — Porsche Cayenne Electric 544 pk, Xpeng G9L 367 pk · DC-laden — Porsche Cayenne Electric 400 kW, Xpeng G9L 540 kW.
Porsche Cayenne Electric
De Porsche Cayenne Electric is een elektrische SUV in het E-segment en biedt drie motorvarianten met een vermogen van 408 tot 857 pk.
Xpeng G9L
De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.
Profiel tegenover de markt: Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L
- Porsche Cayenne ElectricS Electric
Xpeng G9LRWD Long Range
Porsche Cayenne Electric of Xpeng G9L — wie wint waar
Porsche Cayenne Electric leidt 7 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmPorsche Cayenne Electric +62 km
- Accu kWhPorsche Cayenne Electric +3 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmPorsche Cayenne Electric −1,6 kWh/100 km
- Vermogen pkPorsche Cayenne Electric +177 pk
- 0–100 km/h ↓ sPorsche Cayenne Electric −3,2 s
- Topsnelheid km/hPorsche Cayenne Electric +50 km/h
- DC-laden kWXpeng G9L +140 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minXpeng G9L −4 min
- Gewicht ↓ kgPorsche Cayenne Electric −145 kg
- Bagageruimte lXpeng G9L +154 l
Technische gegevens: Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Porsche Cayenne Electric S Electric | Xpeng G9LRWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 653 km | 591 km | Porsche +62 km |
| Accu | 113 kWh | 110 kWh | Porsche +3 kWh |
| Verbruik ↓ | 19,5 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | Porsche −1,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 540 kW | Xpeng +140 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 16 min | 12 min | Xpeng −4 min |
| Actieradius per laadminuut | 28,6 km/min | 34,5 km/min | Xpeng +5,9 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 544 pk | 367 pk | Porsche +177 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 3,8 s | 7 s | Porsche −3,2 s |
| Topsnelheid | 250 km/h | 200 km/h | Porsche +50 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2555 kg | 2700 kg | Porsche −145 kg |
| Bagageruimte | 781 l | 935 l | Xpeng +154 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Xpeng |
| Lengte | 4991 mm | 5120 mm | Xpeng +129 mm |
| Breedte | 1980 mm | 1999 mm | Xpeng +19 mm |
| Hoogte | 1674 mm | 1788 mm | Xpeng +114 mm |
| Wielbasis | 3023 mm | 3100 mm | Xpeng +77 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Porsche Cayenne Electric
Xpeng G9L
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Porsche Cayenne Electric
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Porsche Cayenne Electric of Xpeng G9L?
De Porsche Cayenne Electric gaat verder: 653 km WLTP tegenover de 591 km van de Xpeng G9L. Dat is een verschil van 62 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Porsche Cayenne Electric en de Xpeng G9L?
De Porsche Cayenne Electric heeft AWD en 544 pk. De Xpeng G9L heeft RWD en 367 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Xpeng G9L — zijn accu van 110 kWh werkt dan als stroombron. De Porsche Cayenne Electric biedt dit met 113 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — Porsche Cayenne Electric of Xpeng G9L?
De Porsche Cayenne Electric is sterker: 544 pk tegenover de 367 pk van de Xpeng G9L. Het verschil is 177 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




