BMW iX5 vs Polestar 3
BMW iX5 leidt 7 tegen 4
Grootste verschillen: AC-laden — BMW iX5 22 kW, Polestar 3 11 kW · Bagageruimte — BMW iX5 655 l, Polestar 3 484 l · Accu — BMW iX5 141 kWh, Polestar 3 106 kWh.
BMW iX5
De BMW iX5 is een elektrische SUV in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD): hij levert 578 pk, heeft een bereik tot 845 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 460 kW.
Polestar 3
De Polestar 3 is een grote SUV uit het E-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 601 tot 647 km, vermogen van 333 tot 680 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW iX5 vs Polestar 3
BMW iX560 xDrive
Polestar 3Dual Motor
BMW iX5 of Polestar 3 — wie wint waar
BMW iX5 leidt 7 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX5 +198 km
- Accu kWhBMW iX5 +35 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmPolestar 3 −1,1 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX5 +34 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX5 −0,1 s
- Topsnelheid km/hPolestar 3 +20 km/h
- DC-laden kWBMW iX5 +110 kW
- AC-laden kWBMW iX5 +11 kW
- Laadtijd ↓ minPolestar 3 −1 min
- Gewicht ↓ kgPolestar 3 −335 kg
- Bagageruimte lBMW iX5 +171 l
Technische gegevens: BMW iX5 vs Polestar 3
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX560 xDrive | Polestar 3Dual Motor | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 845 km | 647 km | BMW +198 km |
| Accu | 141 kWh | 106 kWh | BMW +35 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,1 kWh/100 km | 19 kWh/100 km | Polestar −1,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 460 kW | 350 kW | BMW +110 kW |
| AC-laden | 22 kW | 11 kW | BMW +11 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 23 min | 22 min | Polestar −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 25,7 km/min | 20,6 km/min | BMW +5,1 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 578 pk | 544 pk | BMW +34 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 4,7 s | BMW −0,1 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 230 km/h | Polestar +20 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2825 kg | 2490 kg | Polestar −335 kg |
| Bagageruimte | 655 l | 484 l | BMW +171 l |
| Lengte | 4994 mm | 4900 mm | BMW +94 mm |
| Breedte | 2000 mm | — | — |
| Hoogte | 1748 mm | 1622 mm | BMW +126 mm |
| Wielbasis | 3035 mm | 2985 mm | BMW +50 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX5
Polestar 3
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BMW iX5
Polestar 3
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX5 of Polestar 3?
De BMW iX5 gaat verder: 845 km WLTP tegenover de 647 km van de Polestar 3. Dat is een verschil van 198 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW iX5 biedt meer: 655 l tegenover 484 l in de Polestar 3. Het verschil is 171 l.
Welke laadt sneller?
De BMW iX5 accepteert tot 460 kW DC, de Polestar 3 tot 350 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 23 en 22 min.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Polestar 3 verbruikt minder elektriciteit: 19 kWh/100 km tegenover 20,1 kWh/100 km in de BMW iX5. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 165 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




