BMW iX5 vs Cadillac Lyriq
BMW iX5 leidt 9 tegen 1
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX5 460 kW, Cadillac Lyriq 190 kW · AC-laden — BMW iX5 22 kW, Cadillac Lyriq 11 kW · WLTP-actieradius — BMW iX5 845 km, Cadillac Lyriq 530 km.
BMW iX5
De BMW iX5 is een elektrische SUV in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD): hij levert 578 pk, heeft een bereik tot 845 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 460 kW.
Cadillac Lyriq
De Cadillac Lyriq is een SUV uit het E-segment met vierwielaandrijving, in twee varianten: WLTP-actieradius van 471 tot 530 km, vermogen van 528 tot 646 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW iX5 vs Cadillac Lyriq
BMW iX560 xDrive
Cadillac LyriqAWD
BMW iX5 of Cadillac Lyriq — wie wint waar
BMW iX5 leidt 9 tegen 1
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX5 +315 km
- Accu kWhBMW iX5 +39 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −2,4 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX5 +50 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX5 −0,7 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWBMW iX5 +270 kW
- AC-laden kWBMW iX5 +11 kW
- Laadtijd ↓ minBMW iX5 −7 min
- Gewicht ↓ kgCadillac Lyriq −145 kg
- Bagageruimte lBMW iX5 +67 l
Technische gegevens: BMW iX5 vs Cadillac Lyriq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX560 xDrive | Cadillac LyriqAWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 845 km | 530 km | BMW +315 km |
| Accu | 141 kWh | 102 kWh | BMW +39 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,1 kWh/100 km | 22,5 kWh/100 km | BMW −2,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 460 kW | 190 kW | BMW +270 kW |
| AC-laden | 22 kW | 11 kW | BMW +11 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 23 min | 30 min | BMW −7 min |
| Actieradius per laadminuut | 25,7 km/min | 12,4 km/min | BMW +13,3 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 578 pk | 528 pk | BMW +50 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 5,3 s | BMW −0,7 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 210 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2825 kg | 2680 kg | Cadillac −145 kg |
| Bagageruimte | 655 l | 588 l | BMW +67 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Cadillac |
| Lengte | 4994 mm | 4996 mm | Cadillac +2 mm |
| Breedte | 2000 mm | 1977 mm | BMW +23 mm |
| Hoogte | 1748 mm | 1623 mm | BMW +125 mm |
| Wielbasis | 3035 mm | 3094 mm | Cadillac +59 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX5
Cadillac Lyriq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BMW iX5
Cadillac Lyriq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX5 of Cadillac Lyriq?
De BMW iX5 gaat verder: 845 km WLTP tegenover de 530 km van de Cadillac Lyriq. Dat is een verschil van 315 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Cadillac Lyriq — zijn accu van 102 kWh werkt dan als stroombron. De BMW iX5 biedt dit met 141 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW iX5 biedt meer: 655 l tegenover 588 l in de Cadillac Lyriq. Het verschil is 67 l.
Welke laadt sneller?
De BMW iX5 accepteert tot 460 kW DC, de Cadillac Lyriq tot 190 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 23 en 30 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



