BMW iX4 vs Polestar 4
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, Polestar 4 200 kW · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Polestar 4 272 pk · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Polestar 4 7,1 s.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Polestar 4
De Polestar 4 is een SUV in het segment D, die een hoog vermogen biedt in de Dual Motor-uitvoering en een groot bereik in de Single Motor-configuratie.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Polestar 4
BMW iX450 xDrive
Polestar 4Rear Motor
BMW iX4 of Polestar 4 — wie wint waar
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +208 km
- Accu kWhBMW iX4 +14,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +197 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,2 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +10 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +200 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBMW iX4 −9 min
- Gewicht ↓ kgPolestar 4 −75 kg
- Bagageruimte lPolestar 4 +36 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs Polestar 4
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Polestar 4Rear Motor | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 620 km | BMW +208 km |
| Accu | 108,7 kWh | 94 kWh | BMW +14,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 17,8 kWh/100 km | BMW −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 200 kW | BMW +200 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 30 min | BMW −9 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 14,5 km/min | BMW +13,1 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 272 pk | BMW +197 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,1 s | BMW −2,2 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 200 km/h | BMW +10 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 2230 kg | Polestar −75 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 526 l | Polestar +36 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4839 mm | Polestar +57 mm |
| Breedte | 1895 mm | 2008 mm | Polestar +113 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1544 mm | BMW +51 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2999 mm | Polestar +102 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Polestar 4
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Polestar 4
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Polestar 4?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 620 km van de Polestar 4. Dat is een verschil van 208 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Polestar 4?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Polestar 4 heeft RWD en 272 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Polestar 4?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 272 pk van de Polestar 4. Het verschil is 197 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de Polestar 4 tot 200 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 30 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




