Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 1
Grootste verschillen: Bagageruimte — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Xpeng L03 367 l · DC-laden — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Verbruik — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Xpeng L03
De Xpeng L03 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 440 tot 520 km, vermogen van 222 tot 431 pk.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Xpeng L03Long Range RWD
Audi Q4 Sportback e-tron of Xpeng L03 — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 1
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +56 km
- Accu kWhAudi Q4 Sportback e-tron +5,8 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,6 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +37 pk
- 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWXpeng L03 +71 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +160 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Xpeng L03Long Range RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 520 km | Audi +56 km |
| Accu | 77 kWh | 71,2 kWh | Audi +5,8 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | Audi −2,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 236 kW | Xpeng +71 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 20 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 18,2 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 249 pk | Audi +37 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Geen verschil |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1940 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 367 l | Audi +160 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Xpeng |
| Lengte | — | 4650 mm | — |
| Breedte | — | 1920 mm | — |
| Hoogte | — | 1600 mm | — |
| Wielbasis | — | 2850 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron of Xpeng L03?
De Audi Q4 Sportback e-tron gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 520 km van de Xpeng L03. Dat is een verschil van 56 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Xpeng L03 — zijn accu van 71,2 kWh werkt dan als stroombron. De Audi Q4 Sportback e-tron biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi Q4 Sportback e-tron biedt meer: 527 l tegenover 367 l in de Xpeng L03. Het verschil is 160 l.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Xpeng L03 tot 236 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




